Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Soplica wiśniowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vindic
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 13:30    Temat postu: Soplica wiśniowa Odpowiedz z cytatem

Witam, mam na sprzedaż Soplicę o smaku wiśniowym. Cena za bulelkę 0,5 litra to 10 funtów. Alkohol przywieziony z Polski, oczywiście z polską akcyzą.

Posiadam jeszcze 9 butelek Smile

Kontakt PW, lub gg: 3758634, lub numer tel który mogę podać na PW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 23, 2015 13:30    Temat postu:

Powrót do góry
kamilaxxx
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 215

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie robimy powoli przygotowania do wesela, więc stwierdziliśmy, że zrobimy bimber. Szukaliśmy właśnie informacji jak zrobić bimber, ponieważ nie mieliśmy zielonego pojęcia, ale trafiliśmy na alembik.eu i poznaliśmy wszystkie szczegóły, więc jeśli jesteś zainteresowany to sam zobacz na ich stronę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mariolka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 289

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrego sklepu, który ma ogromny wybór w zakresie alkoholi, to polecam odwiedzić w walnej chwili stronę http://swiatkonesera.com/ Na pewno znajdziesz tam coś ciekawego dla siebie i swoich bliskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 394

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając w takim razie naprawdę dobrych i wyjątkowych alkoholi jako lokata kapitału, czy po prostu jesteście fanami wyjątkowych trunków to ze swojego doświadczenia polecam poszukać sklepów w którym można znaleźć wyjątkowe propozycje o dokładnej selekcji i tutaj mogę akurat polecić do sprawdzenia Lożę Dżentelemenów https://lozadzentelmenow.pl/selekcje gdzie znajdziecie dostępne selekcje oraz ich dokładne przedstawienie oferty. Na pewno pomogą w wyborze, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2587

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja ostatnio znalazłam świetny artykuł jak https://www.opako.com.pl/cms/pakowanie-alkoholu-w-papier-diy . Tutaj dowidziałam się jak elegancko można zapakować alkohol w papier, także jest to najlepsze rozwiązanie jeżeli chcecie komuś sprawić taki prezent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 12, 2022 12:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group