Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa i remonty https://budujlubremontuj.pl/

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
budowaau
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 16:17    Temat postu: Budowa i remonty https://budujlubremontuj.pl/ Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona budową i remontami. Bez wahania wysłałem im swoje produkty aby to przetestować. Wykonali to co chciałem, produkt odesłali wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Polecam serdecznie stronę: https://budujlubremontuj.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 16, 2021 16:17    Temat postu:

Powrót do góry
Janiak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 149

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz swój wybudowany dom a nie masz jeszcze wizji jak mają wyglądać twoje schody w domu. Polecam schody secesyjne https://gierszewski.pl/25/schody-i-balustrady . Dzięki temu twój dom będzie wyglądał oryginalnie, jedyny w swoim rodzaju. Sami zobaczcie jak to super wygląda. Każdy będzie wam tego zazdrościć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariolka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 289

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie budowy, to powiem wam, że mnie ostatnio zainteresowały rusztowanie przemysłowe. Szukałam jakieś sprawdzonej firmy, od której mogłabym je kupić lub wynająć i znajomych odpowiedział mi, żebym zgłosiła się do slv-group.eu. Muszę przyznać, że to naprawdę bardzo dobrzy specjaliści, którzy mają spore doświadczenie w tym zakresie. Dajcie znać, czy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fifi32
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz


Dołączył: 04 Kwi 2022
Posty: 73

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o budowę to może podpowiecie - jaki strop będzie najlepszy w przypadku małego domku jednorodzinnego? Widziałam, że opcji jest wiele. Strop ceram, strop ackermana, strop drewniany itd. Jakie są różnice między nimi? Ewentualnie gdzie szukać informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli po nocach śni ci się własna hala handlowa - amwin.pl może się tym zająć. Mają ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o realizacji a także sam projekt takiej hali. Myślę że warto się z nimi skontaktować, żeby poznać więcej szczegółów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
langusta
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 182

PostWysłany: Pią Paź 20, 2023 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy dom zaczyna się od pomysłu. Jeśli szukasz inspiracji dla swojego przyszłego miejsca, przeglądnij projekty domów. Może trafisz na jakąś inspirację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jerzy1306
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 19 Sie 2021
Posty: 39

PostWysłany: Sro Gru 06, 2023 16:27    Temat postu: Drabina teleskopowa Odpowiedz z cytatem

Drabina teleskopowa, ze względu na swoją wielofunkcyjność, jest nieoceniona w wielu sytuacjach. Łatwa w obsłudze, pozwala na szybką adaptację do różnych wysokości pracy, od napraw w domu po zawodowe projekty. Jej unikalna konstrukcja pozwala na złożenie do kompaktowego rozmiaru, co ułatwia przechowywanie nawet w ograniczonych przestrzeniach. Dodatkowo, niektóre modele mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje, jak stopnie antypoślizgowe czy zabezpieczenia przed przypadkowym złożeniem, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 06, 2023 16:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group