Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki prezent dla żony?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Problemy Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mellek
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 12:10    Temat postu: Jaki prezent dla żony? Odpowiedz z cytatem

Cześć Moja żona niedługo skończy 40 lat i chciałbym kupić jej jakiś super prezent. Chciałbym kupić coś, co będzie jej przypominać o tym, że jest wspaniała i wciąż młoda. Macie może jakiś pomysł co mógłbym wybrać?

Update: Ostatnio wpadłem, żeby może kupić jej zegarek i przeszukując internet trafiłem na stronę westwatches.pl/pl/. Co o tym myślicie?


Ostatnio zmieniony przez Mellek dnia Czw Gru 30, 2021 08:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 16, 2021 12:10    Temat postu:

Powrót do góry
burak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 429

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj dorzucić jej do głównego prezentu jakąś interesującą książkę? Na tej stronie https://www.taniaksiazka.pl/naturalnie-i-ziolowo-60-przepisow-na-zdrowie-agnieszka-cegielska-p-1585952.html znajdziesz sporo ciekawych pozycji. Moim zdaniem to świetny pomysł pod warunkiem, że twoja żona lubi czytać, wtedy na pewno będzie wniebowzięta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmel89
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 356

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam też chyba całkiem fajny pomysł na prezent, ponieważ ostatnio znalazłam firmę Manufaktura w Bolesławcu i zrobiła na mnie wrażenie. Wiecie, jakie piękne tam możecie znaleźć talerze, kubki, filiżanki, czy cukierniczki? Super... Takie coś też się sprawdzi na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldi3
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 02 Sty 2022
Posty: 3

PostWysłany: Nie Sty 02, 2022 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś praktycznego jak np dzbanek do herbaty - https://www.sfmeble.pl/p/dzbanek-do-herbaty-z-podgrzewaczem-13-l ? Takie prezenty przynajmniej się przydają. Ja jestem ich wielkim zwolennikiem, a nie jakieś bibeloty, które wylądują w kącie. A Wy jak uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelkaorwz69
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 2
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki i akcesoria stanowią świetny pomysł na podarunek i upamiętnienie ważnej uroczystości. Gotowe zestawy prezentowe w ofercie sklepu. Kosmetyki naturalne dla każdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daga89
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 17

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow no pozazdrościć takiego męża! Gdybym była na miejscu twojej żony to nie chcialabym żadnych kosmetyków, perfum czy ubrań, bo to trochę oklepane... Zresztą po co jej takie "upiększacze" skoro to uśmiech jest najpiękniejszym makijażem ?Very Happy a więc może wybielanie zębów? Albo przegląd dentystyczny i higienizacja? Jeśli cię to zainteresowało to polecam super dentystkę z https://risorius.pl/ zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 17 Lis 2021
Posty: 36

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dobra okazja by zrobić żonie prezent z okazji Dnia Kobiet. Ja wybrałem tę ofertę tu https://smaczajama.pl/pl/p/Bombonierka-Lindt-Pralines-Royal-500g/10602 W bardzo eleganckim pudelku ozdobionym grafiką ze słoniami znajdują się różnorodne słodycze. Moja żona jest łasuchem, więc prezent będzie trafiony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ermolet
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 1250

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że można standardowo polecieć i kupić zonie na prezent kosmetyki. Znajdź sobie na stronie https://skyrunning.pl/post/agwiol-natural w dostępnych produktach coś co sie jej spodoba i zrób taki prezent. Jutro jest dzien kobiet wiec nie zapomnij rowniez o kwiatach:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tararko
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 5

PostWysłany: Sob Maj 21, 2022 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto pomyśleć o fajnej szczoteczce do zębów? Wiadomo, że jest to niecodzienny prezent, ale być może sprawi jej radość. Od siebie mogę polecić te polecane szczoteczki soniczne gdyż są naprawdę dobre i warte sprawdzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 149

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żona jak każda kobieta uwielbia kosmetyki dlatego warto zobaczyć tu http://bit.ly/38gnDkX Wybierze się jakiś kosmetyk dla niej. A jeśli nie wiesz co kupić żonie z tej strony to można zamówić kartę podarunkową, by zrobić zakupy na tej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vickie
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 26 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy uważają, że nie powinno dawać się zegarków na prezent urodzinowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karimata20
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 26 Lip 2022
Posty: 22

PostWysłany: Wto Lip 26, 2022 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej żonie kupiłem grę Valorant, wbijamy sobie razem rangi Valorant. Wydaje mi się, że jest to dosyć ciekawa opcja. Jak się na to zapatrujecie? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczorkowa
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 19 Lip 2022
Posty: 41

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2022 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj maz wie co lubie i co mi kupowac.. zwykle sa to kosmetyki albo to czego mi brakuje i sie konczy.. teraz mam problemy ze stawami i uzywam duzo roznych lekow wiec kupil mi z pachnacej krainy olejek tulsi madurai no i oczywiscie kwiaty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Deszos
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 08 Lis 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taką okazję, to świetnym pomysłem może być wykupienie romantycznej kolacji dla dwojga w jakiejś luksusowej restauracji. Tutaj https://katalogmarzen.pl/pl/o/kolacja-we-dwoje można wykupić taki voucher - jest ważny przez 12 miesięcy, a jego wykupienie to jest dosłownie parę kliknięć i mamy go w formie pdf na mailu. Co o tym sądzicie? Ja uważam, że to świetny pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starzak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 296

PostWysłany: Pon Sty 02, 2023 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra bielizna zawsze ucieszy małżonkę. Sprawdź sobie, kilak sklepów ma taką ofertę prezentową. Przeglądnij również hibou mają tam kilka zestawów na prezent. Może akurat coś przypadnie do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 02, 2023 15:08    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Problemy Ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group