Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

na kazdy temat...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rzecik
Moderator
Moderator


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 104
Skąd: Milton Keynes

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 17:10    Temat postu: na kazdy temat... Odpowiedz z cytatem

ktos sie upominal o takie forum, i co ? zapomnial juz o nim ?

hmm? na kazdy temat? nie mam pomyslu jestem zmeczony, ciezki dzien w pracy Sad w dodatku znowu mi przelozyli szkolenie na forklifty, i tak przekladaja od tygodnia Sad a jutro jeszcze ten egzamin w szkole Sad kurcze wszystko na raz, ale coz zrobic? trzeba jakos podolac Smile
_________________
"Jeśli czegoś nie ma w necie, to takiej rzeczy nie ma na świecie Smile)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 02, 2007 17:10    Temat postu:

Powrót do góry
SzEwC^
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 24
Skąd: Milton Keynes

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 14:04    Temat postu: Re: na kazdy temat... Odpowiedz z cytatem

rzecik napisał:
ktos sie upominal o takie forum, i co ? zapomnial juz o nim ?

hmm? na kazdy temat? nie mam pomyslu jestem zmeczony, ciezki dzien w pracy Sad w dodatku znowu mi przelozyli szkolenie na forklifty, i tak przekladaja od tygodnia Sad a jutro jeszcze ten egzamin w szkole Sad kurcze wszystko na raz, ale coz zrobic? trzeba jakos podolac Smile


nie wcale nie zapomnialem tylko mialem przewprowadzke z cambridge do new portpagnell a co do tematu zawsze cos sie rozwinie dopiero dzis dostalem pozwolenie zeby sie w pracy do neta podlaczyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Artur
Moderator
Moderator


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 89

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 14:23    Temat postu: Re: na kazdy temat... Odpowiedz z cytatem

SzEwC^ napisał:
rzecik napisał:
ktos sie upominal o takie forum, i co ? zapomnial juz o nim ?

hmm? na kazdy temat? nie mam pomyslu jestem zmeczony, ciezki dzien w pracy Sad w dodatku znowu mi przelozyli szkolenie na forklifty, i tak przekladaja od tygodnia Sad a jutro jeszcze ten egzamin w szkole Sad kurcze wszystko na raz, ale coz zrobic? trzeba jakos podolac Smile


nie wcale nie zapomnialem tylko mialem przewprowadzke z cambridge do new portpagnell a co do tematu zawsze cos sie rozwinie dopiero dzis dostalem pozwolenie zeby sie w pracy do neta podlaczyc


Jak wrazenia ktore miasto bardziej Ci sie podoba MK czy Cambridge?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzEwC^
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 24
Skąd: Milton Keynes

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 06:57    Temat postu: Re: na kazdy temat... Odpowiedz z cytatem

Jak wrazenia ktore miasto bardziej Ci sie podoba MK czy Cambridge?[/quote]

Jak narazie raczej Cambridge:) Nie mowie ze tu jest zle.

A po drugie mam tam pare dziewczyn znajomych z pracy za ktorymi bardzo tesknie takze chyba przesiedze tu ten okres co musze znaczy 18 miesiecy i wracam tam Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Artur
Moderator
Moderator


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 89

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 20:47    Temat postu: Re: na kazdy temat... Odpowiedz z cytatem

SzEwC^ napisał:
Jak wrazenia ktore miasto bardziej Ci sie podoba MK czy Cambridge?


Jak narazie raczej Cambridge:) Nie mowie ze tu jest zle.

A po drugie mam tam pare dziewczyn znajomych z pracy za ktorymi bardzo tesknie takze chyba przesiedze tu ten okres co musze znaczy 18 miesiecy i wracam tam Sad Sad Sad[/quote]

Jak bys napisal ze bardziej ci sie podoba MK od Cambridge to bym pomyslal ze jestes na prochach Wink , to tak bez pytania cie tu zeslali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzEwC^
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 24
Skąd: Milton Keynes

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 21:10    Temat postu: Re: na kazdy temat... Odpowiedz z cytatem

Jak bys napisal ze bardziej ci sie podoba MK od Cambridge to bym pomyslal ze jestes na prochach Wink , to tak bez pytania cie tu zeslali?[/quote]



Nie no mialem do wyboru inne opcje Molden i pare innych miejsc ale ten dom jest nowy wiec tak jakby to ujac wszystcy zaczynaja razem i razem tworza rutyne pracy.Bo jak idziesz gdzies w miejsce gdzie juz pracuja ludzie po pare lat to ty sie musisz dostosowac do nich i wpasowac sie ich rutyne .Ale mam nadzieje ze to mi jakos w miare szybko zleci bo chcialbym wrocic do cambridge a tu sie kurcze Razz musze szarpac z jakimis pielegniarkami Razz


Ostatnio zmieniony przez SzEwC^ dnia Sro Lip 07, 2021 13:14, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Artur
Moderator
Moderator


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 89

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 21:16    Temat postu: Re: na kazdy temat... Odpowiedz z cytatem

SzEwC^ napisał:
Jak bys napisal ze bardziej ci sie podoba MK od Cambridge to bym pomyslal ze jestes na prochach Wink , to tak bez pytania cie tu zeslali?




Nie no mialem do wyboru inne opcje Molden i pare innych miejsc ale ten dom jest nowy wiec tak jakby to ujac wszystcy zaczynaja razem i razem tworza rutyne pracy.Bo jak idziesz gdzies w miejsce gdzie juz pracuja ludzie po pare lat to ty sie musisz dostosowac do nich i wpasowac sie ich rutyne .Ale mam nadzieje ze to mi jakos w miare szybko zleci bo chcialbym wrocic do cambridge a tu sie kurwa musze szarpac z jakimis pielegniarkami z dzungli Razz[/quote]

Nawet nie bede pytal czy ladne sa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dmv
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 21

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 13:41    Temat postu: Re: na kazdy temat... Odpowiedz z cytatem

Szewc, tylko prosze bez przeklenstw na forum! prosze mi te "k..." natychmiast usunac bo inaczej samam bede musiala to zrobic. z gory dziekuje za zaoszczedzenie mi czasu i pracy Smile
_________________
http://polish-community-in-milton-keynes.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dmv
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 21

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty Artur zamiast z klega szowinistyczne opinie wymieniac moglby sam zmoderatorowac co trzeba, he? mezczyzni.... Smile
_________________
http://polish-community-in-milton-keynes.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SzEwC^
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 24
Skąd: Milton Keynes

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 20:18    Temat postu: Re: na kazdy temat... Odpowiedz z cytatem

dmv napisał:
Szewc, tylko prosze bez przeklenstw na forum! prosze mi te "k..." natychmiast usunac bo inaczej samam bede musiala to zrobic. z gory dziekuje za zaoszczedzenie mi czasu i pracy Smile


Przepraszam za te K.... poprostu tak jak pomyslalem tak palce poszly po klawiaturze Sad Nie chcialem nikogo urazic sorry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
justyna
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: Milton Keynes

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co ten temat jednak zamiera. Ok to co wszyscy sadza o tym ze juz od jakiegos czasu w Milton Polacy ''piora'' Polakow? Tylko nasi mogli na cos takiego wpasc. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur
Moderator
Moderator


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 89

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justyna napisał:
No i co ten temat jednak zamiera. Ok to co wszyscy sadza o tym ze juz od jakiegos czasu w Milton Polacy ''piora'' Polakow? Tylko nasi mogli na cos takiego wpasc. Crying or Very sad


Slyszalem od kumpla ze w Fishermead sie miedzy soba piora, bez komentarza....zreszta kilka miesiecy temu...z tego co pamietam jeden Polak zasztyletowal innego Polaka na jego imprezie urodzinowej Exclamation Zenada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzecik
Moderator
Moderator


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 104
Skąd: Milton Keynes

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprostu POLAK POTRAFI Very Happy

bylem w kilkunatu krajach, gdzie 90% spolecznosci wyrazalo sie zle o Polakach, wcale sie im nie dziwie po tym co sam zobaczylem, co coniektorzy polacy wyprawiaja...
_________________
"Jeśli czegoś nie ma w necie, to takiej rzeczy nie ma na świecie Smile)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ernesto898
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 104

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowanie efektywnego zespołu szkolenie to ciekawe zajęcie na wolny czas. Możesz pozyskać świetne informacje na temat działania biznesu i tego, jak działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 07, 2021 13:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group