Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dieta kopenhaska menu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Przydatne Linki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drabjja
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 17 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 02, 2021 12:24    Temat postu: dieta kopenhaska menu Odpowiedz z cytatem

Witam, szukacie cateringu albo chcecie się dowiedzieć czegoś wiecęj o dieta kopenhaska menu to gorąco polecam zajrzeć na tą stronę. Diety bardzo dobrze opisane. Na czym dana dieta polega itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 02, 2021 12:24    Temat postu:

Powrót do góry
Eliza695
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 20 Sie 2021
Posty: 49

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 17:49    Temat postu: Re: dieta kopenhaska menu Odpowiedz z cytatem

W przypadku podejrzenia nadwagi lub otyłości warto wybrać skuteczną metodę w walce z nimi
polecam świetną pomoc operacja zmniejszania żołądka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamelosek
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 51

PostWysłany: Czw Paź 14, 2021 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Eliza695 a powiedz znasz kogoś kto miał robioną taką operację albo załozony balon żołądkowy? Mnie właśnie to czeka. Jestem w tej chwili pod opieką bariatry tutaj w szpitalu medicover https://odchudzanie.medicover.pl/bariatria-czym-jest-zabiegi-i-poradnie/ niestety moje BMI nie kwalifikuje mnie do leczenia zachowawczego, więc lekarz wskazał jako bardziej efektywny balon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmel89
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 356

PostWysłany: Wto Lip 26, 2022 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, co do tej diety nie jestem przekonana, ponieważ różne opinie na jej temat słyszałam.... A nie lepiej postawić na dietetyczny catering opole ? Bo sporo osób właśnie korzysta z diety pudełkowej i ma to sens... Taka dieta jest starannie układana zgodnie z potrzebami danej osoby etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2587

PostWysłany: Pon Gru 12, 2022 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje was Dieta pudełkowa to z czystym sumieniem mogę polecić wam https://dietchef.pl/ . Jedzenie jest bardzo smaczne, wartościowe także jestem mega zadowolona z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 12, 2022 16:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Przydatne Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group