Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

I'm new in town:)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek<->krk
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 17:51    Temat postu: I'm new in town:) Odpowiedz z cytatem

Elo!!jestem w MK od srody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lip 08, 2007 17:51    Temat postu:

Powrót do góry
Artur
Moderator
Moderator


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 89

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 20:44    Temat postu: Re: I'm new in town:) Odpowiedz z cytatem

maciek<->krk napisał:
Elo!!jestem w MK od srody.


Siemano napisz jak wrazenia, podoba ci sie miasto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciek<->krk
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no miasto troche inne niz wszystkie:) ale to nawet i lepiej!! narazie sobie leniuchuje, ale od jutra zaczynam prace!! zobaczymy po pierwszym tygodniu jak to bedzie:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur
Moderator
Moderator


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 89

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek<->krk napisał:
no miasto troche inne niz wszystkie:) ale to nawet i lepiej!! narazie sobie leniuchuje, ale od jutra zaczynam prace!! zobaczymy po pierwszym tygodniu jak to bedzie:D


Dla odmiany troche pochwale MK: misto jest spokojne, duzo zieleni, dobrze rozwinieta siec drog i ladne angielki Laughing .....no tu juz troche przegielem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dmv
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 21

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur, ty szowinisto! Smile
_________________
http://polish-community-in-milton-keynes.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciek<->krk
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodowite angielki moze nie:) Bardziej mnie kreca tegie czarnulki:D(ktorych tu pelno)
A tak poza tym to gra ktos tu w koszykowke albo pilke nozna??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur
Moderator
Moderator


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 89

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek<->krk napisał:
Rodowite angielki moze nie:) Bardziej mnie kreca tegie czarnulki:D(ktorych tu pelno)
A tak poza tym to gra ktos tu w koszykowke albo pilke nozna??


Kto moje posty pokasowal??! Evil or Very Mad

Tak jak mowilem wczesniej jest kilka osob chetnych do gry w kosza jak bedzie cieplo to monasie jakos ustawic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakis czas temu tez bylam w MK nowa. minal juz ponad miesiac mojego pobytu tutaj i szczerze mowiac nie podoba mi sie w ogole to miasto. jest smutno, nic sie nie dzieje... takie jakies to wszystko bez zycia. ludzie tez dziwni i to nie tylko Angole a w zasadzie w duzej mierze Polacy. nie wiem jak wy ale ja bym tu nie chciala mieszkac na stale. cale szczescie jeszcze dwa miesiace i stad spadam Smile a w miedzyczasie moze sie przeniose do Stansted bo tu nie idzie wytrzymac. pozdrawiam wszystkich swiezakow i nie tylko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agulka
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: MK6

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w taka pogode to wszedzie mi sie nie podoba Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzEwC^
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 24
Skąd: Milton Keynes

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niunia napisał:
jakis czas temu tez bylam w MK nowa. minal juz ponad miesiac mojego pobytu tutaj i szczerze mowiac nie podoba mi sie w ogole to miasto. jest smutno, nic sie nie dzieje... takie jakies to wszystko bez zycia. ludzie tez dziwni i to nie tylko Angole a w zasadzie w duzej mierze Polacy. nie wiem jak wy ale ja bym tu nie chciala mieszkac na stale. cale szczescie jeszcze dwa miesiace i stad spadam Smile a w miedzyczasie moze sie przeniose do Stansted bo tu nie idzie wytrzymac. pozdrawiam wszystkich swiezakow i nie tylko Wink




To miasto jest do bani zgodze sie jest tu jakos ......DZIWNIE Sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
rzecik
Moderator
Moderator


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 104
Skąd: Milton Keynes

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niunia napisał:
jakis czas temu tez bylam w MK nowa. minal juz ponad miesiac mojego pobytu tutaj i szczerze mowiac nie podoba mi sie w ogole to miasto. jest smutno, nic sie nie dzieje... takie jakies to wszystko bez zycia. ludzie tez dziwni i to nie tylko Angole a w zasadzie w duzej mierze Polacy. nie wiem jak wy ale ja bym tu nie chciala mieszkac na stale. cale szczescie jeszcze dwa miesiace i stad spadam Smile a w miedzyczasie moze sie przeniose do Stansted bo tu nie idzie wytrzymac. pozdrawiam wszystkich swiezakow i nie tylko Wink


takie samo odnioslem wrazenie gdy mieszkalem na fishermeadzie, ale po przeprowadzce jak najdalej od fishermeadu jest juz lepiej Smile bo wszedzie jest lepiej gdzie polakow malo Smile ale bez urazy nie wszystkich sie to tyczy Smile ale napewno wiekszosci z fishermeadu, tam codziennie jest to samo, cwaniaki, narkomani i pijaki, wypatruja tylko konca tygodnia zeby sie schlac i ucpac...

zdarzenie w sklepie "COOP" - wolam kolege, a tu taki "aszloch" (w niemczech tak okreslalismy polakow ktorzy to niby juz niemcami sie zwali) - ale do rzeczy - wolam kolege po polsku rzecz jasna, a tu mi z zaplecow drze sie polak, napompowany jak balon z dwoma telewizorami pod pachami, nie drzyj sie po polsku bo nie jestes u siebie i jeszcze mnie straszyl ze jeszcze raz to mi wyj...

to juz jest szczyt beszczelnosci !!! na dodatek ledwo w sklepie sie ze sprzedawczynia dogadal a anglika przy polakach udaje, co za koles, mowie wam, pierwszy raz takiego typa spotkalem Very Happy totalna porazka zyciowa Very Happy
_________________
"Jeśli czegoś nie ma w necie, to takiej rzeczy nie ma na świecie Smile)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ktosikZaM1
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 22:16    Temat postu: bedford Odpowiedz z cytatem

Bedford tez jest ladane!!!!!!!!!!!!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciek<->krk
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele slyszalem o fishermeadzie:)dobrze ze mieszkam na monkston:P. Polskie koksy w anglii sa naprawde poje...Smile Nawpierd.... sie niewiadomo czego i mysla ze sa panami swiata!!przykre ale coz mozna zrobic?? co z tym koszem??moze jakas ustawka i zagramy w streetballa:)??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a skoro juz mowa o dzielnicach to ostatnio mialam okazje troche pozwiedzac miasto bo aktualnie pracuje na poczcie i roznosze listy Wink na Monkston (albo w Monkston Parku) bylam kiedys i faktycznie ladna okolica. podobnie Broughton - nowiutkie, sliczne osiedle. za to wczoraj rzucili nas na Netherfield. tam to dopiero jest sajgon! syf straszny - zaniedbane chalupy i margines spoleczny na ulicach :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur
Moderator
Moderator


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 89

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek<->krk napisał:
Wiele slyszalem o fishermeadzie:)dobrze ze mieszkam na monkston:P. Polskie koksy w anglii sa naprawde poje...Smile Nawpierd.... sie niewiadomo czego i mysla ze sa panami swiata!!przykre ale coz mozna zrobic?? co z tym koszem??moze jakas ustawka i zagramy w streetballa:)??


Maciek masz wogole pilke? I gdzie mniej wiecej mieszkasz, jestem za jakims meczykiem np w Heelands sa tam 4 kosze, z 5 minut deogi piechota od boiska jest sklep...... co by mozna jakiegos browarka wychylic po grze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sie 05, 2007 15:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group