Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ręczniki bambusowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Rodzina w MK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miszad75
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 10:20    Temat postu: Ręczniki bambusowe Odpowiedz z cytatem

Witam! Czy ktoś orientuje się czy w Milton dostanę gdzieś ręczniki bambusowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Maj 18, 2015 10:20    Temat postu:

Powrót do góry
jacko
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O 19:45 zacząłem oglądać tvn i początek klubowy był mocny i tu się szał skończył. Róznicę na plus zobaczyłem o 20:00 na tvpis2. Jarek z Jackiem to imprezki umieją kręcić Smile
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośolo26 min. temuimprezki dla motłochu i buraków
ZgłośOla1h temuSuper Sylwestra na TVP2, oglądaliśmy całą rodzinką. Nawet nie sprawdziliśmy co jest na TVN, bo po co jak w w TV2 do wyboru do koloru i dla wszystkich. I wspaniały Michał Szpak i sentymentalna Maryla i góralska muza i swojski Akcent czy Sławomir :-)imprezami udrażnianie rur piaseczno przyciągnąć widza jak tylko wuko konstancin potrafiły najlepiej, ale kto zrobił to najskuteczniej? Zacięcie skacząc z kanału na kanał, przygotowaliśmy udrażnianie kanalizacji konstancin jeziorna dla was skrót tego, co się działo.W Warszawie pojawiły się legendy polskiej muzyki takie jak Beata Kozidrak http://piaseczno.lento.pl/udraznianie-rur-piaseczno,6338883.html czy Kayah, piosenkarki, które uwielbiamy słuchać, ale robimy to nieustannie od wielu lat. Jasnym punktem było pojawienie się na http://konstancin-jeziorna.lento.pl/udraznianie-rur-konstancin-jeziorna,6343345.html scenie Agnieszki Chylińskiej, która zachwyciła publiczność swoim rockowym głosem Tomasz4h temuCzy można porównać jakość imprez? Mecz Polska-Niemcy na TVPIS2 i GWIAZDY TVN-AKTORZY na TVN. Od takie porównanie.
tuja
14 min. temu
To żałosne spędzać Sylwestra przed telewizorem...i chyba strasznie nudne.To już nie ma ciekawszych pomysłów,żeby spędzić fajnie ten wieczór?udrażnianie kanalizacji piaseczno i bezpretensjonalnym zachowaniem. mógł też udrażnianie rur konstancin sprowadzić
ZgłośPies3h temuWsioki pisowskie
ZgłośKarina3h temuDo godziny 20:30 wytrzymałam ze znajomymi na placu bankowym. Wróciliśmy do domu i z dwójka w domu było mega mega lepiej niż na żywo z mam talent.
ZgłośAga4h temuAgnieszka Chylińska, Marcin Prokop - na chwile właczyłam tvn i te osoby widziałam. MAM TALENT sobie zrobili w sylwestra w TVN czy co? TVPIS ZWEI dało ludziom taka imprezę / muzykę jaką ludzie słuchają/kochają a nie jaką mają słuchać bo taka jest "trendi". Nie wchodzi się do restauracji gdzie z całego menu masz obowiązkowo zamówić krewetki, owoce może bo tak uważają właściciele. Komuna się skończyła.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Sty 01, 2018 11:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Rodzina w MK Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: