Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

transport wewnętrzny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fryderyk
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 13:57    Temat postu: transport wewnętrzny Odpowiedz z cytatem

hej, mam takie pytanie czym zagadnienie transportu wewnętrznego różni się od tego w Polsce? Szef kazał mi się tym zając, bo wyrwałem, że się znam, ale nie wiem jak to wygląda zagranicą przecież. Polskie założenia są tu - ktoś mógłby mi wyjaśnić różnicę??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 28, 2018 13:57    Temat postu:

Powrót do góry
jacko
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 28

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domowe jedzenie to ja mam w domu !!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na mieście chciałbym zjeść zdrowe niespotykane pracochłonne danie które by moje kubki smakowe rozpieściły a nazywanie produktów typu śmietana mleko masło chleb sok ser itp winne być zastrzeżone dla 90% zawartości właściwego składu w danej nazwie - jak mniej % to produkty czekoladopodobne
8
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Piotr1984 2018-06-17 07:52
Ludzie, czytajcie etykiety. To nie zajmuje więcej niż chwilkę. Jak np. Jogurt naturalny ma wiecej niż 2-3 składniki to go nie ?upujcie. Jogurt owocowy max 4-5 składników, wedlina powinna mieć mięso i przyprawy. Jak masowo przestaniemy kupować gunwo to przestaną je produkowac.
28
Zgłoś wpis

Odpowiedz
kik= 2018-06-17 08:58
czytajcie ? łatwo powiedzieć trudniej zrobić - lupa to i tak mało !
0
Zgłoś wpis
Pisiorek 2018-06-17 07:49
UE nie ma wytycznych bo to struktura mafijna.
14
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Dziabeł 2018-06-17 08:06
A czy przypadkiem nie pomyliła ci się Unia Europejska z mafijną siatką watykańską dojąca cały świat od ponad 1800 lat ???. Popatrz....żaden z ich czarnokieckich agentów nie zhańbił się uczciwa pracą a tylko na oszustwie, straszeniu i szantażu durnych ludzi dorobili się niepoliczalnego już nawet majątku . To jest biznes.......... poczuć powołanie do tej samej płci , założyć czarną kiecę i ... hulaj dusz, piekła nie ma a mamoncia jest !!!!
4
Zgłoś wpis
Kris 2018-06-17 08:09
Nieszczęściem jest nie unia tylko ludzie ją tworzący- cwaniaczki i oszuści.Tacy sami,jak na całym świecie,mój ty naiwniaku.Nie wciskaj ciemnoty tak nachalnie.....
_________________
pomiar wentylacji, warszawa pogotowie kanalizacyjne,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 28

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy przypadkiem nie pomyliła ci się Unia Europejska z mafijną siatką watykańską dojąca cały świat od ponad 1800 lat ???. Popatrz....żaden z ich czarnokieckich agentów nie zhańbił się uczciwa pracą a tylko na oszustwie, straszeniu i szantażu durnych ludzi dorobili się niepoliczalnego już nawet majątku . To jest biznes.......... poczuć powołanie do tej samej płci , założyć czarną kiecę i ... hulaj dusz, piekła nie ma a mamoncia jest !!!!
4
Zgłoś wpis
Kris 2018-06-17 08:09
Nieszczęściem jest nie unia tylko ludzie ją tworzący- cwaniaczki i oszuści.Tacy sami,jak na całym świecie,mój ty naiwniaku.Nie wciskaj ciemnoty tak nachalnie.....
2
Zgłoś wpis
xxx 2018-06-17 07:42
Przemysł przetwórczy niestety w Polsce jest opanowany przez PSL.
7
Zgłoś wpis
Człowiek czyli konsument , jest oszukiwany na każdym kroku, powiem jeszcze ,że okradany.
15
Zgłoś wpis

Odpowiedz
OBYWATEL 2018-06-17 07:30
A gdzie są kontrole i potężne kary dla przekrętasów co rączka rączkę myje poczekajcie CBA się weżnie za was
20
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Polak 2018-06-17 08:32
W łapę biorą wszędzie, nawet w sanepidzie. Znam i takie przypadki.
3
Zgłoś wpis
Ojczyzna Polszczyzna 2018-06-17 07:29
producenci zywnosci to zwykli przestepcy , dla kasy przerabialiby nawet zmarlych,
12
Zgłoś wpis

Odpowiedz
kociak 2018-06-17 08:32
Może i przerabiają tylko o tym nie wiemy. Pieski juz przerabiają na mięsko na talerzyk. Smile
1
Zgłoś wpis
Żałosny UOKIK 2018-06-17 07:23
A czym zajmuje się UOKiK. URZĄD PODOBNO OCHRONY KONSUMENTÓW. Radzę zapoznac się zich wypocinami. Zajmują sie tylko cytuję:Pamiętaj, że podejmujemy interwencję jedynie, gdy jest zagrożony interes publiczny. Jeżeli uważasz, że Twoje interesy zostały naruszone przez konkurentów działających niezgodnie z dobrymi obyczajami, możesz dochodzić swoich spraw w sądzie na podstawie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.
Odpowiedz udrażnianie rur piaseczno przyciągnąć widza jak tylko wuko konstancin potrafiły najlepiej, ale kto zrobił to najskuteczniej? kanalizacja przygotowaliśmy udrażnianie kanalizacji konstancin jeziorna dla was udrażnianie izabelin skrót udrażnianie rur Warszawa tego, co się działo.W Warszawie pojawiły się legendy polskiej muzyki takie jak http://piaseczno.lento.pl/udraznianie-rur-piaseczno,6338883.html cod wielu lat. Jasnym punktem było pojawienie się na konstancin-jeziorna.lento.pl/udraznianie-rur-konstancin-jeziorna,6343345 l scenie która zachwyciła publiczność swoim rockowym głosem udrażnianie kanalizacji piaseczno i bezpretensjonalnym zachowaniem. mógł też udrażnianie rur konstancin sprowadzić z zachodu jakąś znaną gwiazdę.
http://izabelin.lento.pl/przepychanie-kanalizacji-izabelin,6760503.html laski przepychanie rur izabelin,
udrażnianie rur anin, udrażnianie kanalizacji falenica, udrażnianie udrażnianie rur Rembertów, udrażnianie http://warszawa.lento.pl/udraznianie-rur-falenica-anin-rembertow,6642129.html , przepychanie kanalizacji anin kanalizacja udrażnianie rur włochy, przepychanie kanalizacji ursus przepychanie przepychanie rur Warszawa Włochy http://warszawa.lento.pl/pogotowie-kanalizacyjne-warszawa-wlochy,6544433.html, raszyn kanalizacja udrur raszyn, korek kanalizacyjny udrażnianie rur Raszyn, przepychanie przepychanie kanalizacji Okęcie
miastowy 2018-06-17 08:31
Czyli przez wieśniaków i to jest najgorsze. Chłop żywemu nie przepuści.
1
Zgłoś wpis
GRZEGORZ 2018-06-17 07:36
Podawalce proszę producentów bądź marki pod jakimi są sprzedawane. Czytając taki artykuł odechciewa się kupna czegokolwiek nie chcąc marnować czasu w sklepie na szczegolowa analizę składu.
_________________
pomiar wentylacji, warszawa pogotowie kanalizacyjne,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anter
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest ważna kwestia.
_________________
Wytrzymałe taśmy polipropylenowe z pewnością przydadzą się podczas transportu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rmnproject
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 22:53    Temat postu: Dbaj Odpowiedz z cytatem

Dbając o jakość, koncentruj swoją uwagę na właściwej i regularnej konserwacji maszyn oraz właściwym stanie technicznym magazynu i linii produkcyjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doradfin
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 18:58    Temat postu: doradcy Odpowiedz z cytatem

Nieszczęściem jest nie unia tylko ludzie ją tworzący- cwaniaczki i oszuści.Tacy sami,jak na całym świecie,mój ty naiwniaku.Nie wciskaj ciemnoty tak nachalnie.....
tutaj polecam zajrzeć http://www.doradcafinansowy-trojmiasto.pl/
_________________
Doradca Finansowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
romek34
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transport wewnętrzny to na pewno jest bardzo trudny temat.Sam na ten temat nic nie wiem ,ale się podszkolę na pewno.
_________________
kredyt dla firm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 25, 2019 15:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group