Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotr.lukacz
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 14:18    Temat postu: Zakupy Odpowiedz z cytatem

Jak tak analizuję te ceny, to własnie się nie opłaca. zakupy na cały tydzień i to takie z dużą ilością warzyw i lepszego mięsa to koszt ok. 130 PLN. Trzeba tylko przestać być leniem i poświęcić jeden dzień na zakupy i przygotowanie posiłków. Ja pracuje jako operator, w magazynach taki jak ten http://ddbelchatow.pl/artykuly/rozmaitosci,magazyn-wysokiego-skladowania-wszystko-co-musisz-o-nim-wiedziec,87332.html i zarabiam wydaje mi się tak, jak większość osób dlatego wolę robić przemyślane zakupy i wiedzieć ile wydam pieniędzy na zakupy jedzeniowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 27, 2018 14:18    Temat postu:

Powrót do góry
ermolet
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 1270

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spożywczych zakupów nie robię przez internet, ponieważ nie ma potrzeby tak samo jak leków bo jest dużo aptek stacjonarnych, ale filtry do ciągników niestety muszę szukać w sieci, bo dobrych sklepów w moim mieście z takimi częściami nie ma. Swoją drogą mamy na forum osoby, które prowadzą własne gospodarstwo rolne? Miałbym kilka pytań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
basjustyna
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 12 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zdarza się kupować artykuły spożywcze przez internet. Z bardzo prostego powodu, nie mam za wiele czasu, aby pojechać do sklepu. Co więcej cenię sobie możliwość dostawy do domu oraz oszczędności czasu, która dzięki temu mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ermolet
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 1270

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z drugiej strony przeglądam oferty https://www.rooader.pl/tloki-kompletne/strona-1/ i wydaje mi sie, ze tłoki od tego producenta są rownież warte uwagi. Cena świetna, z wysyłką to już wiem, że problemu nie ma. Zdecydowalibyscie sie czy raczej szukali czegos innego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nooncoupons
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedy tylko mogę staram się zamawiać produkty przez internet zamiast kupować je w stacjonarnych sklepach. Korzystam przy tym z różnych zniżek, na przykład takich jak noon coupon codes i oszczędzam na tym jeszcze więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rafon
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 03 Gru 2019
Posty: 33

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o odzież to wolę ją przymierzyć i kupić stacjonarnie, natomiast jest kilka rzeczy które chętnie kupuję online. Są to między innymi: yerba mate, odżywki takie jak np. arimestane, akcesoria sportowe i gry komputerowe. Tego typu produkty często są o wiele tańsze niż w przypadku sklepów stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janxxl
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja znów nie mogę sobie za bardzo pozwolić na zkaup stacjonarny, zwykle nie mają mojego rozmiaru a jak już mają to rzeczy prezentują się raczej okropnie. Także spodnie xxl męskie czy koszule kupuję online Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ryska
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zakupy wolę robić lokalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zakupkowa
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle robiłam zakupy spożywcze raz w tygodniu. Ciężko było mi częściej jeździć do dużego supermarketu. Jednak to się zmieniło, ponieważ niedaleko mojego domu otworzono mały sklepik osiedlowy! Jest tam praktycznie wszystko. Nie ma tłumów - co mnie cieszy! Myślę, że sukces sklepów osiedlowych jest zależy od cen jakie oferują za swoje towary! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawek443
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 909

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja bardzo dobra koleżanka powiedziała mi że na pewno bardzo dobrze bym zrobił jakbym że sklepu https://wagi.com/ kupił wagę weterynaryjną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol333332
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 06:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często kupuje przez internet i zawsze z tego zakupu jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo wczoraj przeczytałem bardzo ciekawie artykuły na stronie www.zakupowyporadnik.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol3332
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 05 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej żonie powiedziałem że jak wejdzie na stronie internetową https://modolove.pl/moda-damska/stylowe-kozaki-a-moze-ciezkie-motocyklowki-ktore-buty-wybrac-na-zime to na pewno dowie się jakie kozaki damskie kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście bardzo lubię czytać. W tej chwili skończył się rok szkolny, natomiast jeżeli jesteście zainteresowani/ane podręcznikami do szkoły to zachęcam was do zapoznania się z tą ofertą: https://www.taniaksiazka.pl/witch-czarodziejki-w-i-t-c-h-tom-2-p-1521003.html która dotyczy podręczników i nie tylko. Masa różnego rodzaju książek i podręczników, więc wachlarz ofertowy spory i jest w czym wybierać. Polecam wam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bączek25
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 341

PostWysłany: Pią Sie 13, 2021 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zakupy online to ja właściwie kupuję już wszystko. Zakupy spożywcze robię online i mam dostawę do domu tak samo jest z soczewkami których używam a zamawiam na portalu SWIATSOCZEWEK.COM Jak dotąd nigdy nie zawiodłem się na takich zakupach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Godek
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 15 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sie 15, 2021 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie robicie zakupy spożywcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sie 15, 2021 21:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group