Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla teściowej
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cass
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 01 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 09:03    Temat postu: Prezent dla teściowej Odpowiedz z cytatem

Macie jakiś pomysł na świąteczny prezent dla teściowej?
_________________
http://magazynfakty.pl/obsluga-wozka-widlowego/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 01, 2017 09:03    Temat postu:

Powrót do góry
jacko
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 28

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jej miejsce jest w więzieniu
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośalpc2h temuA gdzie Twoje frajerze?
zibi34
2h temu
Narobić syfu i rzucić wszystko. Brawo!
Odpowiedz
Zgłoś
Hans
2h temu
Pani Merkel ucieka z tonącego okrętu UE siłą chce wprowadzić niemieckie prawo w Polsce! Suwerenność zagrożona fronda
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośalpc2h temuJuż wkrótce będziesz miał suwerenność węgierska, a może ukraińska!
Napewno
2h temu
u nas jak bedzie odchodzil zwykly posel to nawet beda bily dzwony i wlaczom sie syreny na caly tydzien a moze i jeden dzien dluzej.
Odpowiedz
Zgłoś
to ja
2h temu
To chyba z radości...Angelo,zabierz uchodźców do swojej posiadłości,o ile ich pomieści...
Odpowiedz
Zgłoś
lol
2h temu
zenada to chyba oklaski szczescia ze odchodzi ;]
Odpowiedz
Zgłoś
na bank
2h temu
jej miejsce zajmie jakiś ahmed
Odpowiedz
Zgłoś
Darek
2h temu
Za.dwa.lat.nikt.o.tej.pani.nie.bedzie.pamietal
chyba.tylko.ze.sprowadzila.emigrantow.
do.europy.i.dla.tego.musiala.zrezygnowac
z.przewodnictwa.w.parti
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośAga2h temuCzy sprowadziła do CIEBIE .
Polak mały
2h temu
Najbardziej szkodliwa potrawa? Makrela z Makaronem Surprised)
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośanna2h temuOczywiście odezwał się Polak--katolik, w iście katolickim stylu, obrażający Innych. do piekła z wami.
ZgłośNj2h temuMacron chyba gorszy albo na rowni ochyda
Zgłośnałęcz2h temuPrzez 10 minut cieszyli się że odchodzi!
_________________
pomiar wentylacji, warszawa pogotowie kanalizacyjne,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 28

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na leżaka ją zegnałem wiadro łez wylałem ze szczęścia
Odpowiedz
Zgłoś
zcx
2h temu
Ona ma polskie korzenie i to wcale nie odległe.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośalpc2h temuBran, a Ty sprawdź swoje, bo czasem warto, wtedy dostaniesz wizę do Izraela i USA!
ZgłośBran2h temuMyślałem że ciapate
opos
2h temu
Jacy WY krytycy jesteście GŁUPI
Odpowiedz
Zgłoś
Swiety Zastep
2h temu
Nareszcie pozbedziemy sie naturalizowana agentke DDR, ktorej blizsze byly imperialne ciagoty Putina, niz zgoda i jednosc Unii Europejskiej...
Odpowiedz
Zgłoś
Polak mały
2h temu
;
Merkel żegna się z partią. Dostała 10-minutową owację na stojąco.
Noooo... JA też bym się cieszył Surprised)
Odpowiedz
Zgłoś
smerfetka
2h temu
Wielka szkoda to była mądra polityk
Odpowiedz
Zgłoś,Dopóki wynagrodzenie za pracę nie będzie dużo wyższe od wysokości pomocy społecznej, to praca nie będzie wartością, liczą się tylko cwaniaki i oszuści. Nie stać mnie na nic, nie jeżdżę na wczasy, nie stołuję się poza domem, bo kupienie chociaż każdemu z członków mojej rodziny po zapiekance to już kwota 50 zł. udrażnianie rur Ożarów Nie remontuję mieszkania, jeżdżę bardzo starym samochodem. Najstarsze dziecko, aby nam pomóc udrażnianie rur białołęka pracuje w weekendy" - napisał celnik.Jak płacą śmieszne przepychanie kanalizacji Białołęka pieniądze młody pracownik dostaje na start więcej od pracownika z 20 letnim doświadczeniem. Dziwić się że ludzi nie ma do pracy ?? albo formy zaczną płacić ale pójdą w piach Pracy nie ma właśnie tam, gdzie płaca jest przyzwoita - brakuje głównie wykształconych fachowców. Jakiś czas temu pracowałem w dziale kadr dużej firmy, uchodzącej za bardzo dobrze płacącą (branża elektroniczna). Codziennie udrażnianie rur falenica wpływało kilkadziesiąt CV i podań o pracę na stanowisko... portiera, sprzątaczki, pracownika ochrony, itd. Ale poszukiwanie specjalisty z zakresu np. mechatroniki trwało czasem całymi miesiącami, mimo oferowania przez firmę bardzo dobrych przepychanie rur anin warunków płacowych. Ale tak to jest... Nikt nie nauczy się fachu (nie mówię nawet o studiach zawodowych), tylko oczekuje pięciocyfrowej pensji z ukończonym gimnazjum i dwiema przepychanie kanalizacji konstancin lewymi rękami do pracy. Inną grupę stanowią tzw. "absolwenci" - po skończonych (niewątpliwie bardzo ciekawych) kierunkach typu Etnografia, czy Filozofia Przyrody - i ich teksty "nie po to skończyłem studia", żeby teraz pracować za 3 tysiące.Ja na przykład skończyłem technikum przepychanie rur włochy elektroniczne, ale nie mam praktyki w zawodzie. Głównie pracowałem jako operator maszyn CNC i konwencjonalnych. Nikt w zawodzie mnie nie chce przyjąć. Praktyka i doświadczenie. Nawet szansy ci nie dadzą. A i jako operator z wieloletnim doświadczeniem, udrażnianie rur Włochy ale bez kierunkowej szkoły też kręcą nosem.

Nie chodzi o "hobby" - często nie ma innej opcji. Jeśli zainwestowałeś cały swój majątek i do tego nabrałeś kredytów inwestycyjnych, to ciężko czasem zarobić na spłatę raty... Prowadzisz udrażnianie rur mokotów biznes, bo inaczej zostaniesz z masą długów. Cały czas masz nadzieję, że "za kilka lat się odkujesz", ale przy naszym niejasnym prawie, coraz większych obciążeniach podatkowych, itp. ta perspektywa oddala się coraz bardziej... Owszem, najprościej jest pójść do pracy najemnej do zagranicznego koncernu, niż próbować prowadzić coś swojego, ale wiele osób i tak próbuje... Niektórym udrażnianie rur żoliborz się udaje, inni bankrutują... Jak tego nie zrozumiesz, to dalej będziesz radził wszystkim "idź do pracy jako etatowy pracownik", a potem będziesz krzyczał, że "wszystkie firmy wyprzedane za granicę"... Jak marzy Ci się kraj, w którym wszyscy są jedynie siłą roboczą dla zagranicznych koncernów, to proponuję znalezienie pracy np. w Bangladeszu. A jeśli marzy ci się "dostatni zachód", to wymagaj od rządzących ułatwień, a nie utrudnień dla rodzimych przedsiębiorców...za to wyjasnienie takim ludziom jak ten od pytania dla Jolki. Ja juz nue mam sily i checi tlumaczyc tego co oczywiste bo roszczeniowcow jest pelno. Male firmy i malych przedsiebiorcow traktuja co najmniej jak firmy z zachodnim kapitalem. I napuszczaja jeden na drugiego. Dopiero przepychanie rur żoliborz zaczna plakac jak obowiazkowa podzielona platnosc zacznie wymuszac ciecie kosztow i redukcje etatow. Nie beda mieli u kogo pracowac a ceny wszystkiego poszybuja w gore. No to niech szykuja sie do Amazona i innych dobrze platnych posadek bo ich rodzimy
Marcin
2h temu
Owacja 10-minutowa za pakt Merkel-Putin i za plagę uchodźców w Europie.
Odpowiedz
Zgłoś
Mohammed von Jungingen
2h temu
Nasz Złota Pani ... taka Grosse Madchen ... Shade , shade ... r=grosse shade ..
_________________
pomiar wentylacji, warszawa pogotowie kanalizacyjne,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 28

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My juz znamy nastepcow oby Nie
Odpowiedz
Zgłoś
Szkoda
2h temu
Angela lubi nas Polaków ,ma polskie korzenie i przeszła dobrą polityczną szkołę FDJ. A pamiętacie dni przyjaźni młodzieży polsko- niemieckiej.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośZgoda2h temuDuży szacun pani Kanclerz !
Władimir Władimirowicz
2h temu
Bolsze spasiba Tawariszczka Merkel
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłoścccc2h temua tawariszcz Antoni i Jarek także bolsze spasiba
Klakier
2h temu
To tak ze szczescia klaskalismy ze juz ten szkodnik odchodzi.
Odpowiedz
Zgłoś
luki
2h temu
juz jest propozycja , aby wybrac pania Merkel na Przewodnicząca Komisji Europejskiej...
Odpowiedz
Zgłoś
/,./,.,/.,/.
2h temu
To Dla Was! Wyszukiwarka Google: PROROCTWA AMIGHTYWIND ( Wielki Ucisk który ma nadejść do Polski! I nie tylko! )
Odpowiedz
Zgłoś
Enigma
2h temu
Nastepcy beda podobni do tych z ktorymi sie juz znamy
Odpowiedz
Zgłoś
pawel
2h temu
bravo Angela !
Odpowiedz
Zgłoś
Anne
2h temu
Hitlerowcy Powracaja.Jest zle
Odpowiedz
Zgłoś
Poprzednie89101112Następne
_________________
pomiar wentylacji, warszawa pogotowie kanalizacyjne,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 28

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy to Angela była Polsce przyjazna? Pilnowała interesów niemieckich.
Odpowiedz
Zgłoś
laki
2h temu
Cieszą się że odchodzi w pi zdu
Odpowiedz
Zgłoś
Hans Klops
2h temu
Tusk w ubikacji Chadeków nerwowo ssie pieluchę spazmatycznie szlochając ... : "Maine Frau , Meine Liebe Grosse Frau !!! Aj jaj jaj ... ."
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośOko2h temuAle masz cos z deklem. IDZ WIEM DOTLEN.
poli
2h temu
Z czego ona się tak cieszy ??????
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośEr2h temuZ ciebie
OOS
2h temu
Panie Siemoniak.
W czyim imieniu mówi Pan ,że Polska zatęskni za Panią Merkel?Przecięż nikt z prawicy nie jest zadowolony z jej odejscia. Jaki jest wpływ Polski na jej decyzje? To WAM SIĘ POMIESZAŁO W GŁOWIE RZUCAJĄĆ TAKIE STWIERDZENIA.
Odpowiedz
Zgłoś
piotr
2h temu
Zniszczyła Europę !!! Adolf się w grobie przewraca !!!
Odpowiedz
ZgłośJakby chcieli to dawno by juz poszli. Nic na sile a wlasnie zwolnilam 7miu . Tylko ze ja mam gdzie zarobic i szukac nie musze i tym sie roznimy.W firmach w Polsce jest najczesciej slabe zaplecze socjalne, jest brudno, zimno i smierdzi udraznianie kanalizacji mokotów . Praca w naszym kraju to dolina emocjonalna i niedola finansowa. Odkad wyjechalem, czuje, ze zyje. Widze czasem na kolegow ze starej pracy, jak smutno patrza z przystanku na moj elegancki woz i troche mi ich szkoda. Niedawno jeszcze ja tam stalem, oby juz nigdy.
Nie tylko, pracodawcy przyzwyczajeni przez lata do przebierania w pracownikach, nagle nie potrafią utrzymać ludzi, których mają przez lata. Nie mówiąc o nowo przyjętych, którzy szybko rezygnują zanim nawet rozpoczną na dobre pracę. Pracodawcy sami są sobie winni jeśli nie potrafią przyciągnąć pracownika. Dobry pracodawca na brak pracowników nigdy nie będzie narzekał.oczywiście. Dziwne, że przepychanie rur rembertów najczęściej problem wynika z braku uczciwego dzielenia się zyskiem z pracownikami. Upraszczając na Zachodzie mamy tak: pracodawca 50%, pracownicy 40%, państwo 10% z podatków. U nas wygląda to tak: pracodawcaudrażnianie rur rembertów 70%, państwo 20% pracownicy 10%. I o czym tu rozmawiać?
jolka 2018-11-07 19:51Zawsze pogotowie kanalizacyjne Ożarów mnie to zastanawialo dlaczego ludzie prowadzacy dzialalnosc gospodarcza wiecznie narzekaja ze jest ona nieoplacalna ale jednak ja prowadza. Czy robia to dla hobby? Skoro to nie przynosi zysku, a nawet czasami czytam ze to pracownik zarabia wiecej niz wlasciciel firmy to po co to robicie? Zamknijcie firmy i zatrudnijcie sie jako etatowy pracownik - bedziecie mieli haj lajf. udrażnianie rur Izabelin Po co sietak meczyc?
rotfild to zaloz sobie firme i plac za siebie. Przez dwa lata masz nizszy zus a twoj pracodawca juz nie. Zaplacisz skladke za siebie, vat, podatek dochodowy, kupisz materialy do pracy, narzedzia, samochod, zaplacisz za przepychanie kanalizacji Izabelin paliwo, nagle sie okaze ze jednak nie mozesz wszystkiego odliczyc a na wszystko musisz miec.Zatrudnij choc jednego pracownika, daj mu na reke minimum 4tys , odprowadz za niego skladki i zyj jak KRÓL !!!!zobaczysz czy wezmiesz urlop, albo chorobowe. Zobaczysz czy pojedziesz na wakacje. ale zawsze mozesz wziac kredyt kto ci broni? kup sobie BMW i wille a co tam! probuj! jak cala reszta tepych ludzi ktorym sie wydaje ze dzialalnosc to luksus
https://warszawa.lento.pl/udraznianie-rur-zoliborz,6848415.html
https://warszawa.lento.pl/udraznianie-rur-ursynow-warszawa,6627306.html
https://warszawa.lento.pl/przepychanie-rur-mokotow,6848435.html

DNO
2h temu
BYŁA KOMUNISTKA PASUJE DO PEŁO
Odpowiedz
Zgłoś
OP
2h temu
I maja Niemcy problem z głowy
_________________
pomiar wentylacji, warszawa pogotowie kanalizacyjne,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rudalf
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwne te odpowiedzi co najmniej
_________________
Sprawdź świetny artykuł o wózkach paletowych: https://cesab.pl/blog/12_paleciak-reczny.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miska699
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze mam spory dylemat z prezentami i też nigdy nie wiem co kupić.
_________________
malesmyki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manek902
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 54

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś fajne gadżety urodowe? Jest ich bardzo dużo na stronie https://najutro24.pl/ w fajnych cenach. Możesz też sprawdzić też coś od razu dla siebie lub dla innych osób, ponieważ od 99zł mają darmową wysyłkę, więc taka oszczędność też zawsze jest dobra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ermolet
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 1250

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku byliśmy nad jeziorem z całą rodziną i powiem Wam, że po jednym dniu koniecznie musieliśmy kupić https://muggasklep.pl/mugga-mleczko-strong-roll-on-50-deet-na-komary-i-kleszcze-p-4.html czyli mleczko na kleszcze i komary bo w tym roku jest jakaś wielka ich plaga! A Wy jak sobie z tym radzicie?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bobi89
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakiś fajny kaganiec? Very Happy Nie no żartuje, proponuję kwiaty i dobrą książkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Deres
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że takim łatwym do wyboru, aczkolwiek eleganckim i przydatnym prezentem, byłoby coś z porcelany do kuchni czy jadalni. Np. dzbanek albo filiżanki. https://www.helios-szklo.pl/ tutaj polecam zajrzeć, naprawdę duży wybór mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volkan
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 03:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jaka to okazja i na ile żyjesz dobrze z teściową Wink, ale może taki robot kuchenny https://www.neonet.pl/roboty-kuchenne/eta-robot-planetarny-gratus-storio-002890064.html byłby fajnym prezentem? To bardzo przydatne urządzenie do kuchni, skraca każdą czynność podczas gotowania, wiele funkcji, naprawdę użyteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malutka_alutka
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 7

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że fajnym i dość uniwersalnym pomysłem są okazałe upominki ze słodyczami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaligraf
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam trochę bardziej ułatwione zadanie ze względu na to, że moja teściowa uwielbia kaligrafować w wolnym czasie, dlatego też wszystkie prezenty jakiej kupujemy mniej lub bardziej są związane z tym jej hobby ostatnio na przykład dostała od nas leonardt tape 3 mm. Także moja rada - warto kupować coś związanego z hobby czy ulubionym spsoobem na spędzanie czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jesiennapani
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja poszłam w niezbędniki na jesień, szczęściem teściowa ma urodziny późnym wrześniem więc akurat widzę co jej jest potrzebne. W tym roku padło na de lafense kropki 355
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 15:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group