Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czasami warto wynająć samochód

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Impreza!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunem
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 15:21    Temat postu: Czasami warto wynająć samochód Odpowiedz z cytatem

Przez całe życie jeździłam na urlopy samochodem i zawsze traciłam na dojazdy bardzo dużo czasu, który bym mogła poświęcić na zwiedzenie. W tym roku pierwszy raz wybrałam pociąg, a następnie wynajęłam samochód u https://auto-wynajem.net/ Byłam bardzo zadowolona z tej decyzji Very Happy Wam też zdarza się tak robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Lip 24, 2019 15:21    Temat postu:

Powrót do góry
ermolet
Forumowicz
Forumowicz

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zastanawia oferta https://www.tefra.com.pl/wypozyczalnia-przyczep/ bo jak zrobilem sobie porownanie innych firm oferujacych wynajem przyczep w okolicy to u nich ceny są najlepsze. Zastanawia mnie tylko opinia klientów, którzy już korzystali z usług tej firmy. Czy są takie osoby na naszym forum?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Sie 05, 2019 18:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Impreza! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: