Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

samorozwój

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IberadienKO
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 27 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 14:06    Temat postu: samorozwój Odpowiedz z cytatem

cześć. Ostatnio bardzo zainteresował mnie temat reklamy w sieci, zacząłem więcej o tym czytać i temat zupełnie mnie porwał! https://www.inseo.pl/reklama-w-internecie-jak-reklamowac-i-promowac-firme-w-google/ Chciałbym się tego nauczyć, ale nie wiem czy lepiej zacząć jakiś kurs, czy może poszukać studiów w tym kierunku. Niestety nie znam nikogo kto by się tym zajmował i mógłby mnie podszkolić. Czy zwykły kurs mi wystarczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 27, 2019 14:06    Temat postu:

Powrót do góry
Hodzik
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o samorozwój to na pewno warto inwestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tratimp
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz spróbować z kursem, tylko poszukaj czegoś naprawdę sensownego. Smile
_________________
Zainwestuj w swój własny zbiornik na olej białystok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefania900
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz


Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 90

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się bardzo rozwinęłam odkąd znajomy montujący takie pompy ciepła w Krakowie polecił mi kilka książek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Casel
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 3
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że takie umiejętności nabywa się wraz z doświadczenie. Pomocne mogą być jakieś kursy/ książki ludzi, którzy wiele w tym zakresie osiągnęli. Myślę, że studia na zasadzie klepania teorii to kiepski pomysł i w ogóle nie szedłbym w tym kierunku.
Konkretnych autorów i coachów marketingowych nie znam, ale jak trochę pogooglujesz to na pewno znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
naukowa
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 25 Cze 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zaczęłam uczyć się trochę programowania. Podoba mi się Smile widziałam opcję zapisania się na studia zaoczne informatyka Kraków Smile chyba się na to skuszę Smile wiem, że informatyka to przyszłość!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ninkaa
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 227

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie taki samorozwój to bardzo ważna sprawa. ostatnio podjęłam decyzję o rozpoczęciu studiów na kierunku położnictwo na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie https://mum.edu.pl/studia/studia-licencjackie-poloznictwo/. jestem po pierwszym roku i juz jestem pewna, że dobrze wybrałam Smile zajęcia są wciągające i bardzo ciekawe, uczymy się przede wszystkim praktyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
molksiazkowy123
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2020 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam książki psychologiczne Stefanie Stahl. Jak myśleć o sobie dobrze książka opowiada o samoakceptacji i budowaniu własnej wartości. Naprawdę dobra lektura dla każdego! Możecie zamówić ją w promocji w księgarni Znak: https://www.znak.com.pl/ksiazka/jak-myslec-o-sobie-dobrze-o-sztuce-akceptacji-i-zyciu-bez-leku-stefanie-stahl-174304
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 103

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie samorozwój jest bardzo ważny. Prowadzę kilka firm, ale w czasie studiów nawet nie przypuszczałem, że uda mi się to zrobić. Teraz mieszkanie dla studenta w Krakowie jest dla mnie codziennością, ponieważ zajmuję się też wynajmem. Jeśli ktoś chce realizować się w tym mieście może spróbować poszukiwać nowego mieszkania od prywatnego właściciela lub instytucji. To według mnie najlepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jurko
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 103

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie samorozwój jest bardzo ważny, dlatego staram się poszerzać swoje horyzonty. Teraz zabrałam się za naukę języka. Padło na niemiecki, bo liczę na wyprowadzkę za jakiś czas. Udało mi się zapisać do szkoły instytut niemiecki Warszawa. Bardzo dobrze realizowane zajęcia. A może ktoś z nas zna dobrą szkołę języka angielskiego w stolicy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Bączek25
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 341

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze mam czas na czytanie ale staram się też słuchać audiobooków. Tutaj https://www.taniaksiazka.pl/audiobooki-c-11054.html ostatnio parę kupiłem i słucham w aucie. Pracuję jako handlowiec i dużo podróżuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2614

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na na szkolenia w human skills ? Moim zdaniem oferta tutaj jest jednak najkorzystniejsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 399

PostWysłany: Pią Lut 04, 2022 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto również uczestniczyć w różnych szkoleniach, które pomogą Wam skutecznie rozwijać własne umiejętności i jednocześnie dzięki temu posiadać większe możliwości znalezienia dobrze płatnej pracy. Dlatego ze swojej strony śmiało mogę polecić, abyście również sprawdzili szkolenie menedżerskie od HumanSkills z których ja jestem bardzo zadowolona, bo widzę zmiany w moim podejściu do pracowników. A przede wszystkim skutecznej poprawy wyników jakie udaje nam się osiągać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2614

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2023 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja myślę o tym by zdecydować się na FRIS DLA FIRM . Właśnie wiele osób polecało mi tą firmę, ponieważ tutaj jednak szkolenia odbywają się na wysokim poziomie co jest też ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 01, 2023 12:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group