Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

depresja czy tylko dołek?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HiralothKO
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 6

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 08:09    Temat postu: depresja czy tylko dołek? Odpowiedz z cytatem

Jak rozróżnić poważną, głęboką depresję od jesiennej chandry albo innego, tymczasowego dołka?
Ostatnio nic mi się nie chce. Nie mam energii, wszystko robię tak jakoś automatycznie, źle się czuję, życia towarzyskiego nie prowadzę od niepamiętnych czasów... Myślicie, że to wystarczające powody żeby zgłosić się do jakiegoś specjalisty z https://spps.pl/poradnia-psychologiczna-spps/ a może jednak samo mi przejdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 30, 2019 08:09    Temat postu:

Powrót do góry
dobry_wredniak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 161

PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu bywa ciężko odróżnić przejściowe obniżenie nastroju od depresji dlatego konsultacja w poradni to raczej dobry pomysł. Na pewno nie zaszkodzi a pomóc może. Powiem Ci, że zimą sama nie czułam się psychicznie zbyt dobrze, nieco przestraszyły mnie też przeczytane w necie informacje sugerujące że depresja a palenie papierosów mogą mieć ze sobą związek a ja oczywiście paliłam. Choć tzw. "dołek" po prostu przeszedł wraz z poprawą pogody, w obawie przed nawrotem podobnego stanu zerwałam z papierosowym nałogiem. Bez względu na to czy realnie miał wpływ na moje zdrowie psychiczne czy też nie, na pewno uwolnienie się od uzależnienia korzystnie wpłynie na moją kondycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Record
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 02 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można pójść do specjalisty
_________________
Meble Loftowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justin
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 03 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 03, 2022 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu się nie zdiagnozujesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2614

PostWysłany: Sro Sie 31, 2022 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji najważniejsze jest by wybrać się do dobrego psychologa, dlatego śmiało mogę polecić wam https://justynasabala.pl/ . Dla mnie terapia tutaj okazała się naprawdę bardzo udana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bączek25
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 341

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2022 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz problem natury psychicznej to trzeba z tym walczyć i korzystać z pomocy specjalistów takich jak Karina Abraham która leczy metodą hipnozy regresyjnej CMF o której więcej tutaj https://karinaabraham.pl/hipnoza-regresyjna/ Dzięki niej wyleczysz fobie, uzależnienia czy problemy z samoakceptacją. Na pewno odniesiesz sukces z takim terapeutą i staniesz na nogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alunite
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 304

PostWysłany: Pon Paź 17, 2022 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam dokładnie taki stan, o którym piszesz. Powstrzymałam się od wizyty u psychologa, chciałam to najpierw załatwić "na własną rękę". Na szczęście udało się, stosowałam peptydy bpc 157 po których wyraźnie miałam lepszy nastrój, wszystko "w głowie" zaczęło się układać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henaj
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Cze 2023
Posty: 111

PostWysłany: Sob Lip 01, 2023 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na blogu prowadzonym przez psychologów WeTalk jest poradnik jak rozróżniać depresję od stanów przygnębienia. Zerknij sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2614

PostWysłany: Pon Lut 26, 2024 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto jednak wybrać https://harmonia-terapia.eu/terapia-dla-malzenstw-psychoterapia-par-katowice/ ? Co do terapii tutaj to faktycznie można otrzymać wielki wsparcie, wiec może jednak to będzie dla was dobry wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 26, 2024 10:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group