Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studio piercingu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Problemy Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
corsoo
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 18:45    Temat postu: Studio piercingu Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o piercingu? Podobają Wam się kolczyki w innych miejscach niż uszy? Zawsze marzył mi się kolczyk w nosie u https://juniorink.pl/pl/piercing i myślę by w końcu zrealizować swoje marzenie. Jednak zastanawiam się czy to nie będzie miało wpływu na znalezienie pracy, itp. Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Gru 01, 2019 18:45    Temat postu:

Powrót do góry
bones
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie nie powinno mieć wpływu, jednak myślę, że w praktyce może sprawiać, że niektórzy pracodawcy mniej chętnie Cię zatrudnią. Do głowy przychodzą mi np. biura, w których obowiązuje restrykcyjne dress code i nie ma miejsca na ekspresję własnej osobowości poprzez ubiór czy wygląd.
_________________
To usprawni pracę w Twoim biurze! Sprawdź teraz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ninkaa
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 226

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem jak najbardziej za Smile do tej pory zrobiłam sobie piercing nosa ale w planach jest jeszcze język Smile jesli chodzi o studio to ze swojej strony polecam Jah Love Tattoo z Warszawy. pracuje to Ania, piercerka z wieloletnim doświadczeniem. Smile sprawnie, bezboleśnie i bezpiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
masny
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 663

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie studio piercingu https://www.iroink.pl/piercing/, możesz przed zabiegiem skonsultować wszystko z piercerem, w razie wątpliwości dopytać o szczegóły. W tym studio akurat pracują świetni specjaliści, więc nie ma się czego obawiać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baśka9
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 163

PostWysłany: Pon Gru 12, 2022 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninkaa napisał:
jestem jak najbardziej za Smile do tej pory zrobiłam sobie piercing nosa ale w planach jest jeszcze język Smile jesli chodzi o studio to ze swojej strony polecam Jah Love Tattoo z Warszawy. pracuje to Ania, piercerka z wieloletnim doświadczeniem. Smile sprawnie, bezboleśnie i bezpiecznie.


też znam i polecam to studio Smile poza Anią piercingiem zajmuje się też Kacper Smile ma wprawę i zna się na rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
langusta
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 182

PostWysłany: Sob Maj 06, 2023 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie piercingu to Kacper w Jahlove nie ma sobie równych - wrzućcie ich stronę czy fp i zobaczcie jego realizacje, jest kozak!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guziak033
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 07 Maj 2023
Posty: 1

PostWysłany: Nie Maj 07, 2023 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą. Widać, że jak najbardziej zna się na rzeczy i wie o czym pisze.
_________________
ubezpieczenie ciągnika siodłowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 07, 2023 17:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Problemy Ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group