Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ubrania
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Życie w Milton Keynes
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wald.swiat
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 29 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 07:29    Temat postu: Ubrania Odpowiedz z cytatem

Na jakie marki stawiacie? Uważacie, że to co jest popularne musi być też dobre pod względem jakości? Ja już nie mam siły do zakupów ciuchów, zawsze coś jest nie tak. Może macie sprawdzone sklepy online gdzie nie ma problemu z wymianą? Mimo wszystko ciężko jest kupić coś bez przymierzania...

Zobaczcie tutaj: http://moto.lca.pl/legnica,news,71283,Wynajem_w_zk_w_wid_owych_wszystko_co_musisz_wied.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 29, 2018 07:29    Temat postu:

Powrót do góry
slawek332
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 27 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze chodzę w tych samych ubraniach,ponieważ nie stać mnie na jakieś lepsze ubrania.
_________________
Księgarnia językowa anchor słownik do angielskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filip232
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubię nowoczesne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manek902
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 54

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do ubrań potrzebne jakieś fajne buty. Dziewczyny, lubicie mokasyny? Miałyście już może takie w swojej szafie? Jeśli jeszcze nie, to polecam Wam stronę https://butymodne.pl/mokasyny-damskie-c147417.html aby zrobić sobie zakupy. Według mnie warto, ponieważ mają najlepsze propozycje i najlepsze produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marakuja
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 22

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aż taką szczególną uwagę nie zwracam na markę, bo stawiam na wygodę. Ale są ubrania markowe które lubie nosić. Ostatnio jak szukałam sklepu z odzieżą trafiłam na stronę projektanta mody https://tomaotomo.com/pl/ i przejrzałam kolekcję, i powiem szczerze że jestem pod wrażeniem, pierwszy raz spotkałam się z tym sklepem, ale odzież super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol333333
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten wątek na pewno jest bardzo ciekawy dla wielu osób.Sam tym wątkiem też się bardzo zainteresowałem i chętnie go polecę dalej.
_________________
parkietypetlak.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nooncoupons
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej kupuję online - muszę przyznać, że ceny są wtedy znacznie bardziej przystępne niż w sklepach stacjonarnych. Często szukam przy tym jakiś dodatkowych zniżek typu noon coupons, wtedy takie zakupy opłacają się jeszcze bardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rafon
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 03 Gru 2019
Posty: 33

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka Very Happy wiecie może gdzie dostanę od ręki w Krakowie nieprzemakalne spodnie dla wędkarzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janxxl
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem ci szczerze że ja też trochę mam dość Zakupy głównie ze względu na fakt iż należę do nieco większych mężczyzny i naprawdę na rynku jest bardzo mało sklepów które oferują ubrania takie jak na przykład spodnie męskie XXL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zosia23
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 16

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja ostatnio zamówiłam t-shirt resist la casa de papel, który nawiązuje do jednego z moich ulubionych seriali. Już nie mogę doczekać się aż dostanę paczkę i będę mogła go nosić! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nieja
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 96

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znalazłam tani sklep z markowymi spodniami damskimi: https://youneedit.pl/pol_m_ONA_ODZIEZ_SPODNIE-1492.html Chyba sobie coś u nich wybiorę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ofelia
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 159

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ubrania kupuję w różnych sklepach, zazwyczaj sieciówkach, natomiast jeżeli chodzi o buty bardzo ważne jest dla mnie by były wygodne i trwałe, ponieważ jeżeli już kupię jakąś parę to noszę ją bardzo długo. Lubię kupować buty na stronie estetino.pl ponieważ są solidnie wykonane , dobrej jakości i w świetnych cenach. Sklep bardzo dba o klientów. Obsługa bardzo pomocna, często przyznają rabaty, a do tego mają bloga z poradami i to naprawdę przydatnymi np jak kupić wygodne szpilki https://estetino.pl/jak-wybrac-wygodne-buty-na-obcasie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 07 Sie 2020
Posty: 273
Skąd: Kriya Yoga

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 19:14    Temat postu: Peruse The Best Products Ever Odpowiedz z cytatem

To the people asking about costco rambo ebike reviews, rambo ebike parts, rambo ebike carrier, parts for rambo e bikes reviews, rambo bike fishing cart, I highly recommend this most awesome rambo e-bike advice page such as rambo e bike dealers, rambo bikes vs quietkat, rambo bikes canoe kayak trailer, rambo e bikes home page, rambo bikes trailer, look at this finest rambo e-bike blog which is also great. Also try this most top rated rambo e-bike recommendations website such as rambo e bike dealers, rambo bikes accessories, rambo e bikes canada, rambo e bikes for sale, rambo electric bike review, look at this best rambo ebike tips which is worth a look. View The Most Awesome Gifts Of 2021 507ae7b
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Nazwa Skype
slawek443
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 909

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj bardzo przypadkowo trafiłem na bardzo interesującą ofertę https://www.ciaobella.pl?utm_source=linkbuilding&utm_medium=foraint&utm_campaign=RD . O tej ofercie na pewno powiem mojemu bardzo dobremu znajomemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Sob Lip 17, 2021 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ubrania basic dla mężczyzn w gustownym wydaniu, znajdziecie na stronie sklepu internetowego, pod tym adresem: ansin.pl . Mają naprawdę świetne ciuchy w bardzo dobrych cenach, więc możecie się ubrać modnie i młodzieżowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 17, 2021 10:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Życie w Milton Keynes Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group