Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowa jadalnia a okrągły stół

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Mieszkania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poszet
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 08:55    Temat postu: Nowa jadalnia a okrągły stół Odpowiedz z cytatem

Witam w końcu doczekałam się swojej nowej jadalni i poszukuje stołu, ostatnio z mężem byliśmy w knajpce z pieknym okrągłym stołem i taki mi sie wymarzył. Czy ma ktoś moze taki i czy on sie sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 10, 2020 08:55    Temat postu:

Powrót do góry
Upbeatzhn
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 7

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 15:47    Temat postu: Re: Nowa jadalnia a okrągły stół Odpowiedz z cytatem

poszet napisał:
Witam w końcu doczekałam się swojej nowej jadalni i poszukuje stołu, ostatnio z mężem byliśmy w knajpce z pieknym okrągłym stołem i taki mi sie wymarzył. Czy ma ktoś może taki i czy on sie sprawdza?


Wiem z doświadczenia że warto zainwestować w większy stół z większą ilością krzeseł np. https://sandow.pl/stoly-z-krzeslami/stol-i-12-krzesel/. Jak jest jakaś okazja i przyjedzie rodzina wtedy taki stół to zbawienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalkos
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 32

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy z żoną drewniany stół i sprawdza się naprawdę świetnie, choć trzeba uważać, aby nie pozostały na nim plamy, które mogą wnikać w strukturę. Zainwestowaliśmy też w wentylator podłogowy czarny, ponieważ nasza jadalnia skierowana jest w kierunku południowym i latem jest w niej naprawdę trudno wytrzymać... Ale polecamy, bo wiatrak mamy już od miesiąca i działa super! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opasakasek34
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 06 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie wiem, ale jeżeli chcecie może wynająć salę konferencyjną we Wrocławiu, to warto wejść na https://thebridgewroclaw.pl/the-bridge-dla-biznesu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gierowada51
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie wiem, ale jeżeli chcecie kupić RTV, AGD, czy inną elektronikę, a jesteście z Torunia, to warto odwiedzić sklep Media Expert: https://www.google.com/maps/place/Media+Expert/@53.015752,18.5602053,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x470335b214509e7d:0x39660e2ee2d2a114!8m2!3d53.015752 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sparkly11
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 06 Lut 2024
Posty: 21

PostWysłany: Pią Mar 08, 2024 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najważniejsze to wybrać stół z dobrej jakości drewna. Dzięki temu będzie nie tylko estetycznie wyglądał, ale także służył przez długie lata. W tej kwestii warto zajrzeć do sklepu https://stolywood.pl/, gdzie znajdziecie kreator, w którym możecie spersonalizować swój stół pod względem kształtu, koloru itp. Szybka realizacja, przystępne ceny, dobry kontakt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 08, 2024 09:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Mieszkania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group