Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

spacerówki - czym się kierować?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sielankaaa
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 16 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 06, 2020 09:58    Temat postu: spacerówki - czym się kierować? Odpowiedz z cytatem

Na jakiej podstawie właściwie wybierać wózek spacerowy dla dziecka? No bo kwestia ceny to jedno, a drugie to rozmiar kosza, żeby rosnący maluch nie wyrósł ze spacerówki zbyt szybko... no ale co poza tym?
Różnych wariantów, specyfikacji na https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Joie_Joie-Litetrax-4-1843.html jest mnóstwo - a ja nie jestem w stanie ocenić, które rzeczy, akcesoria czy dodatki faktycznie mogą się przydać, a które to taki trochę bajer i pic na wodę. Może Wy macie większe doświadczenie i mi coś podpowiecie?


Ostatnio zmieniony przez sielankaaa dnia Pon Maj 11, 2020 09:45, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 06, 2020 09:58    Temat postu:

Powrót do góry
artur4436767t
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 09 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sob Maj 09, 2020 05:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym ja to wiedział to naprawdę było by bardzo dobrze.Że nie wiem to w ogóle nie pomogę.
_________________
https://odpustowe.pl/kategoria-produktu/akcesoria-do-plywania-akcesoria-plazowe-bseny-bestway/gry-wodne-zabawki-slizgi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatabam465
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź dokładnie z czego i jak robione są koła do spacerówki, uważaj, żeby nie był to jakiś lipny plastik co się zetrze. Guma też najepiej żeby tylko kauczukowa
A maluchy też masz? Kupiłam ostatnio bardzo ładne łóżeczko https://www.vox.pl/produkt-lozeczko-60x120-cm-19279.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tina42
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 15 Sie 2021
Posty: 26

PostWysłany: Nie Lis 07, 2021 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi przede wszystkim zależało na tym aby kupić wózek, który będzie służyć mi jak najdłużej. Właśnie dlatego kupiłam Euro-Cart Volt Pro. Wózek przeznaczony jest na całe wózkowanie już od pierwszych dni życia, jest praktyczny i łatwo można zmieścić go do bagażnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bart456
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 319

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym, żeby wózek był wygodny dla Ciebie i malucha i na pewno posłużył do końca wózkowania. Oba warunki spełnia EasyGo Quantum Air, dodatkowo wózek nadaje się na każdy teren.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 399

PostWysłany: Czw Lut 16, 2023 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz modnych i dobrze wykonanych spacerówek, które świetnie sprawdzą się w przestrzeni miejskiej to polecam jak najbardziej zajrzeć do oferty przygotowanej przez Recaro Kids u których znajdziecie wiele możliwości. W tym również wariant Lexa https://www.recaro-kids.pl/lexa.html bardzo wygodny dla maluszka, do tego można bez problemów złożyć go jedna ręką i posiadający amortyzowane bezobsługowe koła. Pozdrawiam serdecznie i koniecznie daj znać na jaki model się zdecydowaliście!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ninkaa
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 227

PostWysłany: Wto Lut 28, 2023 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego wózka to wcale nie taka prosta sprawa, dostępnych na rynku modeli jest naprawdę wiele. Jeśli szukacie rzetelnych informacji i wskazówek to myślę, ze pomocna okaże się lektura wpisów na blogu Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. Poczytacie tu o wózkach czy fotelikach ale nie tylko, jest też wiele cennych porad na temat rozwoju i wychowania dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 28, 2023 09:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group