Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studia magisterskie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AbiUbu
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 11:46    Temat postu: Studia magisterskie Odpowiedz z cytatem

Witam,

Myślę o ofercie studiów magisterskich. Jest wiele propozycji, tym bardziej, że w systemie bolońskim nie jesteśmy ograniczeni do kontynuacji kierunku zaczętego w pierwszym stopniu. Myślę więc, że studia magisterskie zarządzanie będą dobrym wyborem. Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 17, 2019 11:46    Temat postu:

Powrót do góry
naukowa
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 25 Cze 2020
Posty: 3

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA mega polecam studia o kierunku zarządzanie Smile teraz jest mnóstwo ofert i może to przyprawić o zawrót głowy hehe Smile ja zaczęłam studiować na WSZiB i mogę polecić - świetne jest to, że można pogodzić studia z pracą Smile do tego jest stypendium ministra dla studentów - warto się o nie starać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ninkaa
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 227

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może jakiś kierunek medyczny jak fizjoterapia czy pielęgniarstwo ? ja studiuje w Warszawie, na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Polecam bo poziom jest wysoki a zajęcia bardzo ciekawe ( dużo praktyki),. dobre warunki, niewygórowane czesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 103

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam studia techniczne na politechnice. Dla mnie to był świetny czas, ale dobrze wybierać studia zgodne z zainteresowaniami. Teraz przechodzimy to z synem. Kraków akademik, cennik mnie przekonuje ale nigdy nie mieszkałem osobiście w takim miejscu. Może ktoś z was wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam sprawdzić zarobki informatyk na stronie od itwiz.pl, gdzie znajdziecie świetnie przygotowane i merytoryczne artykuły o tym, gdzie najlepiej podjąć studia, aby w przyszłości zarobić naprawdę dobre pieniążki. Polecam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ofelia
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 159

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór studiów zależy od indywidualnych preferencji i zainteresowań. Trudno jest się kierować opiniami innych jeśli sami nie będziemy interesować się danym kierunkiem. Ja wybrałam studia w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Konkretnie jest to kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne o specjalności zarządzanie kryzysowe - https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/zarzadzanie-kryzysowe-2/ Wink Polecam każdemu, kto interesuje się tą tematyką i wiąże z tym swoją karierę zawodową Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ernesto898
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 104

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram się właśnie na studia magisterskie. Jaki laptop dla studenta wybrać? Potrzebuje go do nauki, wykładów, ale też tworzenia ciekawych i złożonych projektów. Musi posiadać dobry procesor. Macie jakieś ciekawe propozycje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marioolka
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Strzelin

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia fajna sprawa, najlpeszy okres w życiu człowieka Smile Jakby był potrzebny tani laptop na studia, zajrzyj na tą stronę http://laptopy.wroclaw.pl Mają tam zresztą także ultrabooki i inne akcesoria komputerowe. Masz też w cenie Windowsa 10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
masny
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 663

PostWysłany: Sob Sie 14, 2021 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2614

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zastanawialiście się jakie są kryteria przyznawania stypendium? Warto odwiedzić https://www.lepszestypendia.pl/kryteria-przyznawania-stypendium/ , ponieważ znajdziecie tutaj wiele informacji na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baśka9
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 164

PostWysłany: Pon Paź 02, 2023 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninkaa napisał:
a może jakiś kierunek medyczny jak fizjoterapia czy pielęgniarstwo ? ja studiuje w Warszawie, na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Polecam bo poziom jest wysoki a zajęcia bardzo ciekawe ( dużo praktyki),. dobre warunki, niewygórowane czesne.


uczelnia jest rzeczywiście świetna, ale to już nie MUM tylko od jakiegoś czasu Warszawska Akademia Medyczna. Czytałam nawet, że są pierwszą w Polsce niepubliczną uczelnią medyczną akademicką - to już duże wyróżnienie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rytara3
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 13 Paź 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 13, 2023 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma prawo do swojego zdania, to jasne. Warto szanować to, że ludzie mają odmienne przekonania.
_________________
Lakierowanie podłóg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Paź 13, 2023 10:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group