Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Przydatne Linki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawek443
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 909

PostWysłany: Pią Mar 12, 2021 06:25    Temat postu: Samochód Odpowiedz z cytatem

Wczoraj podjąłem decyzje, że na pewno pod koniec miesiąca skorzystam z profesjonalnego studia kosmetyki samochodowej https://apjgarage.pl . Z tej firmy warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 12, 2021 06:25    Temat postu:

Powrót do góry
jurko
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 104

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo nie słyszałem o nim. Kupiłem ostatnio samochód hybrydowy i chce o niego szczególnie zadbać Smile Mam na szczęście w okolicy stacje ładowania pojazdów elektrycznych, która jest bardzo wygodna i bezpieczna. Szukam jeszcze dobrej myjni w moim regionie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Ernesto898
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 104

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem ostatnio, że ceny samochodów spadły. To świetnie, bo potrzebuję sprinter używany do pracy, gdzie często przewozimy większego gabarytu elementy. Macie jakieś ogłoszenie na jego temat? Macie coś do polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariolka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 289

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że temat ubezpieczeń jest dość skomplikowany. Ostatnio zakupiłam sobie nowe auto i postanowiłam, że czas znaleźć dla niego jakieś dobre ubezpieczenie. Znajomy podesłał mi firmę https://superpolisa.pl/faq/jak-sprawdzic-znizki-oc/ ponieważ oni znają się na tym temacie najlepiej ze wszystkich. Polecam wam do nich zajrzeć, jeżeli też macie jakieś pytania w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bart456
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 319

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu dowiedziałem się, że można kupić używane auta z gwarancją. Na stronie: https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/kampanie/selekt/ jest oferta od marki Volvo, która umożliwia taki zakup. Warto się z nią zapoznać, bo na pewno uda ci się kupić tutaj coś fajnego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dakk
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 08 Gru 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pon Gru 20, 2021 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o samochód to ja taki zakup właśnie planuję. Zależy mi na nowym aucie z salonu. Nawet w kilku już byłam i póki co na pierwszym miejscu stawiam Porsche Centrum Sopot. Tak szczerze to nie wiem czy jakaś inna marka jest w stanie zmienić moje preferencje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XD

Ostatnio zmieniony przez jaglanka dnia Sob Kwi 23, 2022 10:51, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JanuszNowak
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz


Dołączył: 31 Gru 2021
Posty: 91

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei polecam sprowadzenie auta z zagranicy, jest to dużo korzystniejsza opcja pod względem finansowym. Znalazłem taki artykuł: http://www.16ptd.pl/auto-sprowadzone-ze-szwecji-jak-sprawdzic/. Tutaj jest opisany przypadek Szwecji, jak się do tego zabrać, oraz jak sprawdzić takie auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vipcar
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 26

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu samochód może nie odpalać? Powodem może być awaria układu zapłonowego, konkretnie cewki zapłonowej. Szczegóły znajdziemy tutaj - http://tygodnikketrzynski.pl/czym-jest-cewka-zaplonowa-2/ to podstawowa wiedza o działaniu samochodu, okazuje się że wiele osób nie ma jednak o tym pojęcia. Problemy z tymi elementami, występują szczególnie zimą, wtedy awaria goni awarię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
werra66
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 158

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wybieracie samochody to jakie do nich ubezpieczenia bierzecie? Bo szukam dla mojego, kupiłam swoje pierwsze auto i ac oraz oc muszę mieć. Tutaj https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ jak wyliczenia robiłam to składka jest dość niska, może ich wybiorę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 224

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie również o tym, aby mieć zapisany namiar na wynajem samochodów Warszawa Jeśli chodzi o moje polecenie, to zdecydowanie Comfortcar. Firma z długoletnim doświadczeniem. Wie jakie usługi świadczyć, aby klienci byli zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ermolet
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 1270

PostWysłany: Sob Lut 05, 2022 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie doświadczenie w wynajmie samochodów, ale nie osobowych tylko busów? Nigdzie nie mogę znaleźć jakichś porad i wskazówek i choć ofert podobnych do https://rentme.szczecin.pl/wynajem-busow/ z mojego miasta znalazłem już kilka to fajnie jeśli podpowiecie mi na co przy podpisywaniu umowy warto zwracać uwagę. Z góry dziękuję za pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2617

PostWysłany: Pią Lut 11, 2022 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto postawić na sportowe auta do 15 tys ? Tutaj oferta jest bardzo dobra także z pewnością znajdziecie tutaj coś porządnego dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 11, 2022 15:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Przydatne Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group