Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Problemy językowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawek443
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1029

PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 19:45    Temat postu: Zdrowie Odpowiedz z cytatem

Jeśli komuś zależy na zdrowiu to na pewno warto przeczytać artykuł https://szelazo.pl/czy-anemia-to-problem-powszechny/ .Z tego artykułu można się bardzo dużo dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 05, 2020 19:45    Temat postu:

Powrót do góry
FrankJScott
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 07 Sie 2020
Posty: 273
Skąd: Kriya Yoga

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 20:11    Temat postu: Peruse The Best Stuff Here Odpowiedz z cytatem

In reply to the guy asking about cigar humidor, best cigar cabinets, electric cigar humidors, I highly recommend this best humidor tips and don't forget whynter cigar humidor chc251s, small cigar humidors with copper insert, small humidor plans, mantello cigar humidor setup, desktop humidifier argos, look at this most top rated humidor details on top of humidifier system for desktop humidors, best cigar humidor uk, electronic cigar humidors, cigar oasis smart humidor, wine and cigar cabinet, info, try this coolest humidor tips page is worth a look. Check Out The Coolest Products Ever a0b238_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Nazwa Skype
jurek33332
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten wątek jest bardzo ciekawy. Chodź ten ostatni post jest bardzo dziwny.
_________________
Kroplówki na kaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmel89
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 356

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj zdrowie trzeba szanować. Zwłaszcza teraz kiedy pogoda nas nie rozpieszcza. Ja właśnie musiałabym teraz kupić sobie, jakieś tabletki na ból gardła, bo mnie trochę pobolewa. Mam nadzieję, że nie rozchoruję się bardziej... Dlatego grunt to szybko leczyć pierwsze objawy grypy etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2891

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie jest ważne. Dlatego czasem trzeba podjąć trudną decyzję by nasza babcia czy ktoś starszy zamieszkała w ośrodku dla seniora. Bardzo dobrą opiekę zapewniają https://podtopolami.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Źrebak21
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 40

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio czytałam różnego typu artykuły dotyczące zdrowia i znalazłam taką stronkę https://biorezonans-wilanow.pl/. Jest tam biorezonans, który podobno świetnie wpływa na wiele schorzeń. Można nim przeprowadzać terapie przeciwbólowe jak też pomaga w walce z alergiami i uzależnieniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
herald
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie dbania o zdrowie przy wszelkiego rodzaju kontuzjach warto pomyśleć nad ofertą www.rehabilitacje.org Dla mnie numer 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
burak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 435

PostWysłany: Pią Sie 13, 2021 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie zdrowia, to powiem wam, że mój mąż ostatnio bardzo skarżył się na ból łokcia, więc w końcu dał się namówić na wizytę u specjalisty. Wybraliśmy się do CM Gamma i całe szczęście, ponieważ okazało sie, że męża czeka zabieg. Może nie jest to nic skomplikowanego, ale mimo wszystko dobrze, że znamy już diagnozę. Teraz można skupić się na leczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bączek25
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 341

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zdrowie to trzeba o nie dbać bo nie kupisz jego za pieniądze ale możesz je wspomóc stosując produkty z oferty https://organicpharma.pl/ Dostaniesz produkty bogate w naturalne, organiczne składniki w atrakcyjnej cenie. Wszystko to tworzone w certyfikowanych warunkach więc kupujesz najlepszy produkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mira431
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 21

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 01:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://www.drmax.pl/zdrowie-i-leki/bol/ibuprofen znajdziecie sobie leki, które pomogą Wam na ból różnego rodzaju. Ibuprofen to powszechnie stosowany niesteroidowy lek przeciwzapalny. Często występuje samodzielnie, ale na rynku znajdziesz wiele złożonych preparatów zawierających ibuprofen: tabletki, saszetki, czopki czy syropy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawek443
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1029

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2021 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz na pewno bardzo dużo osób zdecyduje się na bardzo dobrą ofertę skarpety uciskowe .Sam z tej oferty ostatnio skorzystałem i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety mam spore problemy z nerwem twarzowym. Nie miałam pojęcia, jak sobie z tym poradzić, a bardzo przeszkadzało mi to w normalnym funkcjonowaniu. Okazało się, że istnieje centrum terapii i diagnostyki neurologopedycznej. Zgłosiłam się do nich. Polecam stronkę tej firmy: https://cditn.pl/leczenie-porazenia-nerwu-twarzowego-gdansk . Może komuś z was się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza695
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 20 Sie 2021
Posty: 49

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 15:23    Temat postu: Re: Zdrowie Odpowiedz z cytatem

Dobrostan psychiczny to poczucie spełnienia i satysfakcji w swoim życiu
polecam psychoterapia chrześcijańska online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2891

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto regularnie wykonywać badania profilaktyczne. Z artykułu https://polmed.pl/zdrowie/polmed-partnerem-akcji-twoje-zycie-twoj-styl/ dowiecie się co ile takie badania trzeba wykonywać, a także możecie skorzystać z rabatu 30% na tego typu badania, który jest dostępny dla czytelniczek "Twój STYL"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
burak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 435

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 25, 2021 19:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Problemy językowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group