Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca Milton Keynes

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maki851
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Danzing

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 22:15    Temat postu: Praca Milton Keynes Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów chciałbym przedstawić swoją historię oraz zaczerpnąć informacji od rodaków na obczyźnie.
Moja sytuacja wygląda tak w UK a dokładnie Milton Keynes byłem na przełomie 2007/ 2008 dokładnie ( 7 miesięcy ) dodam że wyleciałem wtedy zupełnie sam jako kawaler.. znalazłem pracę przez tamtejsze agencje pracy wyrobiłem NIN oraz założyłem konto w banku, Jak zaznaczyłem wyleciałem sam a samotność za granicą doskwiera i zdecydowałem się wrócić do rodziny do Polski … w latach 2008 – 2013 pracowałem w jednej firmie w Polsce jednak zostałem zwolniony od blisko 2 lat borykam się ze znalezieniem pracy w Polsce moje kontakty z rodziną po śmierci taty również się pogorszyły tak naprawdę nic nas tutaj nie trzyma nie mamy ani mieszkania ani normalnej pracy o płacy nie wspominając… dlatego też postanowiliśmy wylecieć i spróbować swoich sił w Wielkiej Brytanii padło na Anglię i Milton Keynes z wiadomych przyczyn znam to miasto i wiem jak się po nim poruszać  wiem też że jest to miejsce przemysłowe gdzie jest wiele firm , magazynów itp… ale też wiem że od 2008 roku sporo się na Wyspach pozmieniało stąd też mam kilka pytań do was: A mianowicie planujemy przylecieć na początku września tego roku, chcemy wynająć mieszkanie studio flat lub 1 bedroom od prywatnego landlorda jaki jest pełen koszt wynajmu takiego mieszkania może ktoś dysponuje jakimiś namiarami na prywatnych landlordów którzy wynajmują całe mieszkanie w Milton Keynes… no i druga równie ważna sprawa jak obecnie wygląda sytuacja z pracą w MK ??? Jakie są stawki na początku przez agencje pracy … ??
Dodam że Ja 29l pracowałem w Polsce jako Monter urządzeń elektronicznych, Operator maszyn CNC, Magazynier , Operator wózka widłowego ... język angielski znam na poziomie dobrym bez problemu dogadam się w JobCenter, Agencji pracy czy sklepie  Moja dziewczyna 24l pracowała w drukarni, kawiarni oraz sklepie spożywczo – monopolowym również zna język angielski na poziomie dobrym.
Proszę o informacje:
1 Wynajem studio flat, 1 bed – jaki jest całkowity koszt wynajmu już z opłatami ? może ma ktoś namiary na prywatnych landlordów wynajmujących mieszkania ?? 2 Obecna sytuacja z pracą w Milton Keynes może polecicie jakieś agencje lub wiecie gdzie od września będą przyjmować do pracy
Za wszystkie informacje z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich rodaków na obczyźnie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Sro Lip 08, 2015 22:15    Temat postu:

Powrót do góry
Krelofp
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z twoim doświadczeniem może poszukaj gdzieś po drukarniach, jeśli znasz dobrze język to bez problemu sam znajdziesz bez zadnych agencji Smile
_________________
maszyny do sitodruku produkcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karezes
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym Ci radził gdzieś poszukać po firmach sprzatających, może akurat Ci się uda, język to podstawa, wtedy się dogadasz, lepiej pracować u Anglika niż u Polaka.
_________________
sprzątanie warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rennase
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zna ktoś może jakąś firmę która szuka pracowników na maszyny cnc, frezzarki itp ? Szukam właśnie pracy w tym segmencie jeśli możecie to poleccie coś, pozdro.
_________________
plotery frezujące cnc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 23, 2016 08:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group