Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Humor
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawek443
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 887

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 06:31    Temat postu: Pies Odpowiedz z cytatem

W swoim domu mam dwa psy i te psy naprawdę są bardzo fajnie. Kilka dni temu podjąłem decyzje , że na pewno skorzystam z drzwiczki dla psa i kota .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 14, 2021 06:31    Temat postu:

Powrót do góry
dobry_wredniak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 159

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie drzwiczki to praktyczna sprawa gdy dysponujemy ogródkiem i możemy dać psu lub kotu dużo swobody Być może sama w coś takiego zainwestuję, ponieważ moje zwierzaki również są wychodzące i wyjątkowo aktywne. Staram się o nie dbać jak potrafię, w tym o ich kondycję. Dlatego poza tym, że mogą wybiegać się po ogrodzie z psem uskuteczniam regularnie nie tylko długie spacery ale i treningi. Często korzystam z poradników w obrębie tego tematu, ostatnio np. ze strony https://johndog.pl/blog/psi-fitness/czy-pies-potrzebuje-rozgrzewki-rozciagania/ dowiedziałam się, iż futrzakom podobnie jak ludziom potrzebna jest przed większym wysiłkiem rozgrzewka zaś po ćwiczenia rozciągające. Mając zwierzęta człowiek cały czas się czegoś uczy , zyskując w dodatku satysfakcję, ponieważ wiedza ta przekłada się na zdrowie naszych czworonożnych przyjaciół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już polecacie sklepy internetowe dla zwierzaków, to i ja dorzucę coś od siebie. Ostatnio zakupiłam transporter dla psa do samolotu na stronie sklepu internetowego rikoland.pl. Moim zdaniem posiadają jakościowe produkty w bardzo dobrych cenach. Polecam wam przekonać się na własną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2587

PostWysłany: Nie Paź 03, 2021 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to najlepsze suche karmy dla psa znajdzie w Skład Karmy. Są naprawdę dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hostaras31
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lis 07, 2021 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię się bawić z moim pieskiem. Całe szczęście zawsze jest pełen energii dzięki karmie z https://pets-planet.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pomocny Adam
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 23 Lis 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pies znalazł ostatnio jeża, obawiam się, że mógł go uszkodzić podczas próby zabawy ( sam też się trochę pocharatał) możecie polecić jakieś miejsce gdzie dostanę informacje o jeżu i czy wszystko z nim ok? Bardzo się o niego martwie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2587

PostWysłany: Sob Gru 18, 2021 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jaki sposób chronicie swoje zwierzęta przed pasożytami? Ostatnio właśnie na stronie https://stoppasozytom.pl/ znalazłam wiele wskazówek, które dotyczących zdrowia naszych pupili, więc warto tutaj zajrzeć. Taka wiedza jest naprawdę bardzo potrzebna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 394

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jeżeli szukacie dobrej jakości akcesoriów dla swojej psinki to tutaj jak najbardziej warto sprawdzić propozycje przygotowane przez https://www.dogcessories.pl/ gdzie będziecie mogli kupić dobrej jakości smyczy, obroży, czy również szelek i innych akcesoriów dla naszych psinek, aby spacery były przyjemne dla nich ale również dla Was i to bez ciągłego ciągnięcia oraz szarpania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bączek25
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 340

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za tydzień odbieram swojego pierwszego w życiu psiaka. Takie spełnione marzenie. Muszę mu jeszcze trochę rzeczy kupić w tym legowisko tutaj https://www.ukory.pl/kategoria-produktu/dla-psa/legowiska/ Mam nadzieję że bedzie mu się dobrze spać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmel89
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 356

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie najbardziej polecacie psy do kupienia dla dziecka do domu? Pytam, ponieważ mam już nieco większe dziecko i chce teraz podarować mój jakiegoś słodkiego psiaka. Raczej interesowałoby mnie coś mniejszego, nie - wielka rasa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cezary85
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najlepiej zamiast kupować to po prostu adoptować ze schroniska Wink
_________________
tłumacz przysięgły języka angielskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna98
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 10, 2022 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wdziałam wraz z rodziną pieska ze schroniska i kochamy go bardzo mocno, nie trzeba kupować za niewidomo jakie pieniądze, a w dodatku dajemy szczęście smutnemu zwierzakowi, nie ma lepszego uczucia do opisania Wink
_________________
opiekun dla kota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariobros
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 27

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka i to bez dwóch zdań. Mój nie odstępuje mnie na krok! I dlatego bardzo dużo poświęcam mu czasu i swojej uwagi. Razem jeździliśmy na szkolenia do szkoły Hauvard i tam też nasz wspaniały trener wymyślił nam kolejne treningi, tylko tyle, że już w domu. Treningi odbywają się w formie zabawy a nazywa się to fachowo nose work. To tak zwana zabawa w psiego detektywa. Wszelkie informacje na ten temat dostaniecie na stronie https://www.hauvard.pl/nose-work-online. Powiem Wam, że fajna sprawa dla naszych pupilków! Jest to szkolenie online, więc wszystkie wskazówki dostaniecie od trenera na maila!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 220

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pies ma swoje własne potrzeby, które należy spełniać. Do obowiązków należy spacer, a aby się odbył - potrzebna jest dobrej jakości smycz. Tutaj https://hiperzwierzak.pl/ranking-top-10-najlepsza-smycz-dla-psa/ znajdziecie ranking smyczy, który może was zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Człowiek
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 131

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2022 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się takie drzwiczki, ale boję się, że byłby to powód dla złodzieja, by się do mnie włamać, pies jest duży, jak on by przeszedł to i złodziej Very Happy Jestem dziś na etapie wyboru karmy mokrej dla psów https://slow-dog.pl/karmy-mokre-dla-psow Zastanawiam się nad dziczyzną ze sklepu dla psów Slow Dog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 07, 2022 12:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group