Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tłumaczenia techniczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drahalar
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 07:08    Temat postu: Tłumaczenia techniczne Odpowiedz z cytatem

Witam! Zajmuję się wykonywaniem tłumaczeń technicznych i szukam w takim charakterze pracy w okolicy. Jeśli ktoś ma jakieś wiadomości, namiary, cokolwiek, będę wdzięczny za informację.
_________________
Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia techniczne zapraszamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 06, 2015 07:08    Temat postu:

Powrót do góry
gobtron
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam porobione szkolenia energetyczne warszawa i musiałbym przetłumaczyć te wszystkie zaświadczenia itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Keres23
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałem kiedyś z biura tłumaczeń i jestem naprawdę zadowolony, jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie jeśli ktoś nie może sobie samemu poradzić z tłumaczeniem, polecam skorzystać.
____________________
profesjonalne biura tłumaczeń wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rumafeks
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 27 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy poleci ktoś jakieś profesjonalne tłumaczenia symultaniczne poznań i okolice ? Gdyż bardzo mi zależy na takich tłumaczeniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skriv
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was szuka sprawdzonego biura tłumaczeń, to polecam agencję Skrivanek. W zespole jest wielu specjalistów, m.in. tłumacz polsko angielski, francusko-polski czy polsko-szwedzki, którzy wykonują zarówno pisemne, jak i ustne tłumaczenia, a także inne pokrewne usługi. Jeżeli z kolei szukacie pracy w charakterze tłumacza, to też cały czas prowadzona jest rekrutacja. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolastan66
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie do tego podejście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bączek25
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 341

PostWysłany: Wto Paź 12, 2021 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o tłumaczenia to ja mogę polecić tylko sprawdzoną firmę https://tlumaczenia-gk.pl/ która świetnie robi specjalistyczne tłumaczenia medyczne i techniczne z języka angielskiego. Nie wiem może u nich poszukaj pracy o ile masz odpowiednią wiedzę i kwalifikacje. Na pewno składając swoje CV do takich firm możesz uzyskać angaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BT Advance
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 05 Kwi 2024
Posty: 5
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2024 10:35    Temat postu: Tłumaczenia techniczne Odpowiedz z cytatem

Zgłębianie tematu tłumaczeń technicznych może wydawać się wyzwaniem, ale nie z Biurem Tłumaczeń Advance! Specjalizujemy się w przekładach technicznych najwyższej jakości, które są niezbędne w świecie nauki, technologii i inżynierii. 🛠️📚

Nasze usługi obejmują tłumaczenia:

Instrukcji obsługi,
Specyfikacji technicznych,
Dokumentacji inżynierskiej,
Patentów,
Materiałów szkoleniowych,
A także wielu innych dokumentów technicznych.

Dzięki zespołowi tłumaczy z głęboką wiedzą specjalistyczną i doświadczeniem technicznym, gwarantujemy, że każde tłumaczenie jest precyzyjne i wiernie oddaje specyfikę branżową. 🌐💼

Oferujemy tłumaczenia techniczne w wielu językach, w tym:

Angielskim,
Niemieckim,
Francuskim,
Hiszpańskim,
Włoskim,
Chińskim,
I wielu innych!

W Biurze Tłumaczeń Advance rozumiemy, jak ważna jest dokładność i terminologia w tłumaczeniach technicznych[url] https://www.advance-mk.pl/tlumaczenia-techniczne.html[/url]. Dlatego korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i baz terminologicznych, aby zapewnić spójność i najwyższą jakość tłumaczeń.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą: Tłumaczenia Techniczne - Biuro Tłumaczeń Advance. Niech wyzwania techniczne staną się prostsze z profesjonalnymi tłumaczeniami!
_________________
Biuro Tłumaczeń Advance oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla klientów biznesowych i indywidualnych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych, ustnych, przysięgłych i specjalistycznych, zapewniając wysoką jakość i terminowość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
heni76
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hobby jest bardzo ważne. Pozwala nam się oderwać od rzeczywistości i zająć czymś co lubimy i sprawia nam przyjemność. Każdy ma jakieś swoje. Ja osobiście preferuje różnego rodzaju sporty fizyczne jak i umysłowe. A wy co robicie w wolnym czasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 418

PostWysłany: Nie Cze 09, 2024 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się za wyborem porządnego biura tłumaczeń w którym odpowiednią zajmą się Twoją sprawą i jednocześnie będą w stanie za darmo wycenić konkretne zlecenie to polecam wziąć pod uwagę https://supertlumacz.pl/ Wykonują tłumaczenia na ponad 40 języków. Wykonują tłumaczenia tekstów specjalistycznych: techniczne, prawnicze, medyczne. Jednocześnie pilnując terminów oraz najwyższej dokładności. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 09, 2024 13:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group