Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Organizacja pogrzebu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Życie w Milton Keynes
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawek443
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 906

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2023 06:22    Temat postu: Organizacja pogrzebu Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu dowiedziałem się o pogrzeb mszana dolna . Jestem naprawdę bardzo ciekawy ile osób skorzysta z tej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 19, 2023 06:22    Temat postu:

Powrót do góry
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli czeka cię ceremonia pogrzebowa to warto ją zlecić fachowcom którzy przejmą wszelkie formalności na siebie. Mam na myśli np. taki zakład jak https://pogrzebymortis.pl/pogrzeb-swiecki/ gdzie odpowiednio zajmą się całym pogrzebem. Mają w ofercie nawet usługę kremacji jeśli tego sobie życzysz. Pomogą także w sprawach urzędowych bo jest tego trochę do załatwienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starzak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 296

PostWysłany: Sro Lip 05, 2023 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś do nie jestem przekonana, nie do końca mi się podoba. Wybrałabym granit, ale też nie ten taki podstawowy tylko coś nowoczesnego. Na przykład w firmie Graal z Warszawy widziałam że mają taki granit który nazywa się moonlight blue - coś niesamowitego. Widziałam też ten granit na podłodze w Muzeum Watykańskim i robi wielkie wrażenie w zależności od tego jak pada światło. Taki nagrobek na pewno by się wyróżniał spośród tych szarawych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weranda1986
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 11 Paź 2022
Posty: 115

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio brałam udział w pogrzebie świeckim. Tak piękne pożegnanie znajomego. Aż zapytałem o Panią, która prowadziła ceremonie. Zostawiam namiar https://ceremoniehumanistyczne.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bart456
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 319

PostWysłany: Pon Sty 29, 2024 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie obejdzie się bez współpracy z zakładem pogrzebowym. To nie są usługi, z których korzysta się na co dzień, więc zawsze jesteśmy w tym mocno pogubieni. Moją uwagę przykuła jednak oferta zakładu pogrzebowego JAKUBISIAK. Pomyślcie o skorzystaniu właśnie z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henaj
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Cze 2023
Posty: 111

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ciężko pogodzić Wam się z utratą kogoś bliskiego to warto sięgnąć po pomoc specjalisty. W tym wpisie psychologa wetalk przeczytacie w jakim momencie najlepiej sięgnąć po wsparcie w trakcie żałoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 05, 2024 10:22    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Życie w Milton Keynes Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group