Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulubione filmy.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Film
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur
Moderator
Moderator


Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 89

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:31    Temat postu: Ulubione filmy. Odpowiedz z cytatem

Zaczynam wątek o ulubionych filmach forumowiczow, pojde na pierwszy ogien Wink

1. Memento - moj absolutny numer jeden ogladalem go z 5 razy co mi sie bardzo rzadko zdarza w przypadku innych filmow - w tym filmie z kazdym kolejnym seansem mozna wylapac watki ktorych wczesniej sie nie widzialo - dodam tylko ze film jest nakrecony w bardzo oryginalny sposób jego poczatek jest zarazem koncem Shock



Leonard poszukuje przestępcy, który zgwałcił i zamordował jego żone. On sam w trakcie owego doznał obrażeń w wyniku których cierpi na rzadki, ale podobno prawdziwy stan umysłu (pewnego rodzaju amnezja). Pamięta wszystko co zdarzyło się do momentu morderstwa żony, ale nie jest w stanie zapamiętywać wydarzeń sprzed 15 minut. Aby posuwać się naprzód w śledztwie Leonard robi notatki na wykonywanych zdjęciach osób i przedmiotów, a co ważniejsze fakty tatuuje sobie na całym ciele.

(Opis ze strony www.filmweb.pl - http://www.filmweb.pl/Memento+2000+o+filmie,Film,id=7656)

2. Oldboy - Film Poludniowo Koreański ale za to JAKI!



Pewnego dnia w 1988 roku Oh Dae-su - przeciętny, żonaty mężczyzna - zostaje porwany przez tajemniczych sprawców. Dae-su budzi się w odizolowanym pokoju, w którym znajduje wszystkie rzeczy niezbędne do przeżycia.

Mijają dni, a żadni porywacze nie pojawiają się więcej w pokoju Dae-su. Mężczyzna spędza czas oglądając telewizję, a z wiadomości dowiaduje się, że w tajemniczych okolicznościach została zamordowana jego żona. Dae-su najpierw próbuje uciec z pokoju. Kiedy to się nie udaje chce popełnić samobójstwo, ale to również okazuje się niemożliwe. W końcu nie pozostaje mu nic innego, jak czekać na to, co się wydarzy i z dna na dzień coraz bardziej nienawidzić człowieka, który zgotował mu taki los.

Mija 15 lat. Równie nagle, jak niegdyś został porwany, Dae-su zostaje wypuszczony na wolność. Tajemniczy mężczyźni zostawiają go w środku miasta z portfelem pełnym pieniędzy i telefonem komórkowym. Dae-su postanawia odnaleźć osobę odpowiedzialną za jego uwięzienie i zniszczenie mu życia.
Kiedy jednak dochodzi do spotkania ze znienawidzonym wrogiem proponuje od Dae-su układ. Jeśli w przeciągu pięciu dni Dae-su dowie się dlaczego został porwany, wtedy prześladowca sam popełni samobójstwo. Jeśli mu się to nie uda, wtedy zginie kobieta, na której naszemu bohaterowi zależy najbardziej...

(Opis ze strony www.filmweb.pl -
http://old.boy.filmweb.pl)

3. Mulholland Drive i Lost Highway

i

Lost Highway
Fred Madison dostaje wiadomość, że zmarł Dick Laurent Czy Fred go znał? Nie wiadomo Tymczasem Madisonowie znajdują na schodach przed domem kasety wideo. Na kolejnych filmach ukazane są coraz bardziej intymne szczegóły ich życia. Na ostatniej Fred ogląda morderstwo swojej żony dokonane przez niego samego...

Mulholland Drive
Na jednej z ulic Hollywood, Mulholland Drive, samochód ulega wypadkowi. Giną jadący nim mężczyźni, kobiecie, która im towarzyszy udaje się przeżyć, jednak na skutek urazów jakie odnosi traci całkowicie pamięć i nie pamięta nawet jak się nazywa. Kobieta ucieka z miejsca wypadku. Postanawia ukryć się w okalających pewien dom zaroślach. W tym samym czasie w restauracji rozmawiają dwaj mężczyźni. Dan opowiada Herbowi koszmarny sen jaki śnił mu się ostatniej nocy. Kiedy obaj wychodzą z restauracji, Dan umiera na ulicy w niewyjaśnionych okolicznościach. Do Los Angeles przyjeżdża Betty i właśnie jedzie taksówką do domu swojej ciotki. Ciotki nie w domu, jednak opiekująca się posiadłością Coco, wpuszcza ją do środka, ponieważ takie dyspozycje otrzymała do właścicielki. W domu, Betty spotyka kobietę, która mówi jej, że ma na imię Rita. Rita opowiada Betty o swojej amnezji i obie próbują ustalić jest kim naprawdę. W innej części Los Angeles, Adam Kesher, reżyser filmowy odmawia Luigiemu i Vincezno Castigliane zatrudnienia w swoim najnowszym filie aktorki, która oni mu polecają. Po powrocie do domu Adam zastaje swoją żonę w łóżku z obcym mężczyzną. Postanawia spędzić noc w hotelu. Dopiero w hotelowym pokoju stwierdza, ze bracia Castigliane ukradli mu wszystkie pieniądze, a to co ma przy sobie starczy mu tyko na jedną noc.

(Opisy ze strony www.filmweb.pl - http://zagubiona.autostrada.filmweb.pl i http://mulholland.drive.filmweb.pl)

4.Army of Darkness - horror z duuuzo iloscia czarnego humoru - film jest stary ale mam do niego sentyment z dziecinstwa Twisted Evil



Wciągnięty w tunel czasowy Ash (pod koniec Martwego Zła 2) ląduje kilka wieków wstecz - do średniowiecza. Tam musi odnaleźć Necronomicom aby powrócić do swoich czasów. Jednak wypowiada złe zaklęcie i poza zdobyciem księgi, budzi także armie truposzy. Teraz musi pomóc rycerzom w obronie zamku przed umarlakami. Trzecia część cyklu Martwego Zła została pozbawiona elementów gore. Jest raczej czystej krwi komedią z małymi elementami horroru.

(Opisy ze strony www.filmweb.pl - http://www.filmweb.pl/Armia+ciemno%c5%9bci+1992+o+filmie,Film,id=3933 )

5. Hustle & Flow



Djay utrzymuje się z prostytucji. Jest alfonsem. Razem z nim mieszkają jego dwie pracownice i jego dziewczyna, która jest w ciąży. Z tego fachu, na taką skalę nie jest łatwo się utrzymać. Pewnego dnia Dejay spotyka swojego kumpla ze szkolnych lat i rozmawiając dowiaduje się, że ten kolega prowadzi małe studio nagraniowe. Dogaduje się z nim i u siebie w domu buduje takie amatorskie studio, w którym chce nagrać swoje demo i dzięki niemu zaistnieć na rynku i zmienić swoje dotychczasowe życie. W wybiciu się ma mu pomóc również kumpel z dzieciństwa, który teraz jest sławnym raperem.

(Opisy ze strony www.filmweb.pl - [urlhttp://www.filmweb.pl/Hustle+&+Flow+2005+o+filmie,Film,id=133921[/url] )

Ok na razie tyle jak bede mial wiecej czasu wrzuce reszte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 03, 2007 11:31    Temat postu:

Powrót do góry
alicja2911
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz


Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 61
Skąd: maarssen

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Rejs
2.Nic smiesznego
3.Chlopaki nie placza
4.friday
pozdrawiam
_________________
www.e-holandia.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tegberys
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie bardzo powrót do przyszłości bardzo fajny film i naprawdę polecam obejrzeć jest to świetna sprawa.
_________________
zegarki elektroniczne casio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wozek3w1
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Never let me go Very Happy

http://didibaby.pl/wozki-3w1-c-23.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mada
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2016 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba nie mam ulubionego filmu. Zachwyciło mnie kilka produkcji, ale nigdy do nich nie wróciłam, więc chyba nie zachwyciły aż tak Wink
_________________
https://e-ziaja.com/pl/blog/4_Piel%C4%99gnacja-stomatologiczna-Ziaja-cz--2.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek77
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mi osobiście najbardziej podoba sie Botox z polskich filmów ostatnio a ktoś z was oglądał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olkaolka
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ulubiony film to zdecydowanie Pulp Fiction, ogólnie lubię kino Quentina
_________________
magazynowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mareknowak52
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja uwielbiam serial Contra nie jest to co prawda film ale super się go oglądało. Z filmów Kogiel mogiel stara dobra komedia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
filipeczeK
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam jednego ulubionego filmu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimimi
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lśnienie Very Happy kocham to co Kubrick zrobił z tym filmem <3
_________________
przeczytaj które serum na biust jest ciebie warte https://powiekszanie-biustu.net.pl/o-ile-kremy-powiekszajace-do-biustu-moga-zwiekszyc-miseczke/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morjanmorjanski
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sty 06, 2019 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incepcja, Wyspa tajemnic
_________________
Szybkie pożyczki http://pozyczka-online.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
juro11
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie cała trylogia Władcy Pierścieni (wiem, standard, ale co poradzę, że ta seria jest genialna? :d), Podziemny krąg, Wściekłe psy. Z polskich Dzień świra i Chłopaki nie płaczą Very Happy
_________________
Zamierzasz wyposażyć swój magazyn? Zajrzyj tutaj!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joseph96
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ciekawe trylogia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Edmundo
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne filmy wrzucanie, dodałem do swojej listy "do zobaczenia".

Ja ostatnio widziałem film Prawdziwa historia - https://www.cda.pl/video/60784679/vfilm bardzo mnie zaskoczył, polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszOOO
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym filmem jest Szeregowiec Ryan - widziałem go chyba z 30 razy, zawsze mnie rusza scena z umierającym medykiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 22, 2019 22:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group