Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DOBRA RADA !!!

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rzecik
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 02:27    Temat postu: DOBRA RADA !!! Odpowiedz z cytatem

"Jeśli się chodzi często PO AGENCJACH to napewno się wychodzi, tylko trzeba się im przypominać nawet CODZIENNIE, bo mają wielu pracowników i mogą poprostu nie pamiętać nas, albo zapodzieć gdzieś naszą aplikację"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 12, 2007 02:27    Temat postu:

Powrót do góry
bona
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo slyszalam od kolezanki z MK...ze nie jest bardzo ciezko dostac prace jesli naprawde jej sie szuka i stara o nia- tak wiec juz teraz zaczne swoje starania.Do MK przyjezdzam na poczatku lipca interesuje mnie praca na wakacje (jestem studentka) . Ang w stopniu komunikatywnym (aczkolwiek nie w stopniu"plynnym"Wink ) Pewnie prace znajde(lub nie ) dopiero na miejscu ale jesli ktos z was wie o jakis ciekawych propozycjach to bylabym wdzieczna za inf.Fajnie byloby wiedziec gdzie sie udac po przyjezdzie.
Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rzecik
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 01:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Nie ma czegoś takiego tutaj, że ktoś ci teraz prace znajdzie albo powie gdzie jest, bo jeśli jest, to już tego samego dnia może jej nie być, za pracą trzeba pochodzić, ona z nieba nie spada, ani na nikogo nie czeka Smile
Tak więc jak przyjedziesz w lipcu to wtedy dowiesz się, czy jest jakaś praca, czy nie Smile Jak przyjedziesz to pochodzisz po agencjach, jeśli masz tu kogoś to pokaże ci gdzie są agencje, a jeśli nie, to w temacie przyklejonym "szukasz pracy" w dziale "praca" jest spis najpopularniejszych agencji, które trzeba lub należało by w pierwszej kolejności odwiedzić Smile
Powodzenia...
Artur
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach zalozenie jakiejs firemki w UK, wg moich planow do Lipca powinienem byc juz BOGATYM BUSSINESMANEM, napewno bede potrzebowal asystentki Laughing

A na serio tak jak mowi Rzecik skoro przyjezdzasz dopiero w Lipcu to w tej chwili chyba nie ma sensu szukać dzis praca w firmie jest jutro jej juz nie ma, poczekaj do czerwca i wtedy zadaj to pytanie na forum, napewno wtedy pomozemy i doradzimy Wink
Powrót do góry
aischa22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby to bylo takie proste hehe ja juz mam firme i jakos niejestem bogata BUSSINESWOMEN ale wszytsko z czasem miejmy nadzieje ze sie rozkreci
Powrót do góry
Artur
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aischa22 napisał:
zeby to bylo takie proste hehe ja juz mam firme i jakos niejestem bogata BUSSINESWOMEN ale wszytsko z czasem miejmy nadzieje ze sie rozkreci

Gratulacje Aischa ale podejrzewam ze na swoje jakos wychodzisz, jak dlugo prowadzisz juz biznes?
Powrót do góry
aischa22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od niedawna jakies 3 tygodnie
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 18:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: