Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sprzęt komputerowy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2629

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 17:26    Temat postu: sprzęt komputerowy Odpowiedz z cytatem

Hej. Gdzie zazwyczaj kupujecie akcesoria komputerowe? Niedawno trafiłam właśnie na Goodram i powiem wam, że sprzęt jaki tutaj znajdziecie wyróżnia się szczególnie wysoką jakością jak i niewygórowaną ceną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 18, 2021 17:26    Temat postu:

Powrót do góry
Teczek
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiam przez internet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ermolet
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 1272

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsze komputery są bardzo rozwinięte technologicznie - od siebie polecam Wam artykuł https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/badania-i-raporty/polacy-swiadomi-zagrozen-zwiazanych-z-postepem-technologicznym bo o ile z jednej strony taki rozwój technologii jest dobry, to z drugiej strony kryje się też kilka niebezpieczeństw na które warto być przygotowanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Malsi
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 7

PostWysłany: Nie Lis 21, 2021 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można kupić w sumie w fajnych promocjach, teraz na Black Week. Jest to dosyć fajna sprawa bo dużo dobrych cen jest nie tylko na sprzęty komputerowe, ale też i na telefony, agd, rtv. Jak ktoś ma w planach takie zakupy to najlepiej to teraz załatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśka23
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 249

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz sprzętu komputerowego to przejrzyj ofertę sklepów internetowych jak ten https://abfoto.pl/produkty/komputery Mają świetne wyprzedaże z okazji Black Friday i duży wybór więc znajdziesz coś dla siebie. Ja zamierzam zakupić laptop bo trzeba korzystać z okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sniezyr
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 3
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zazwyczaj zamawiam przez internet, ale w sumie nie mam jednego, ulubionego sklepu. Zazwyczaj po prostu tam, gdzie jest korzystniejsza cena Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marlena
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 27 Paź 2021
Posty: 33

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam jednego wybranego sklepu zwykle szukam promocji i ostatnio kupiłam w dobrej cenie z Genesisa słuchawki radon 720 będą dla syna pod choinke jak zanlazł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
burak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 429

PostWysłany: Sob Gru 04, 2021 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz komputera stacjonarnego do prac biurowych to odwiedź ten sklep https://itnes.pl/ gdzie zakupisz niemal wszelkie dostępne marki i modele w niskiej cenie. Ponadto możesz skorzystać z opcji leasingu bo też taka istnieje więc polecam się zapoznać. Ja osobiście stawiam na markę HP bo u mnie się idealnie sprawdza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariolka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 289

PostWysłany: Sob Gru 04, 2021 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór laptopa warto odpowiednio sobie przemyśleć, żeby później nie żałować zbyt pochopnej decyzji. Z tego co wiem, to wiele przydatnych informacji w tym zakresie można znaleźć między innymi na stronie tego portalu https://dell-laptopy.pl/laptopy-dell-vostro-13-5310/ Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem nowego sprzętu to koniecznie tam zerknięcie. Można tam znaleźć na tyle dużo przydatnych informacji, że bez wątpienia uda wam się zdecydować na jaki konkretny komputerowy Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blast
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 05 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam fajnej myszki dla graczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandran
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jakbym miała coś polecić to byłaby to firma Dell, albo też i Lenovo. Ja mam komputer z Lenovo wiele lat i działa bez zarzutu. W pracy mam bardzo wiele sprzętów do podłączenia więc zainwestowałam w stacje dokującą. Mogę bardzo polecić taki sprzęt, sporo ułatwia. Tak na stronie https://www.senetic.pl/lenovo/accessories/docking_stations/ będziecie mogli znaleźć w dobrej cenie tego typu sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się na jakiego laptopa postawić w tym roku, to myślę że ten artykuł https://thinkbooki.pl/laptopy-lenovo-thinkbook-15p-g2-opis/ może wam pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Znajdziecie tam wiele przydatnych wskazówek oraz porad z których myślę że warto sobie skorzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bączek25
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 341

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie może w domach mysz clutch gm08 ? I drugie pytanie czy jeśli tak to czy dużo gracie? Bo szukam czegoś wytrzymałego ale też szybko reagującego na ruchy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 406

PostWysłany: Nie Sty 02, 2022 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przed zakupem laptopa jednak sprawdzić różne recenzje i opinie, które powinny cechować porządne parametry. Dlatego zdecydowanie polecam zajrzeć na https://www.wybieramlaptopa.pl/ gdzie jest ich szeroka lista z dokładnymi opisami i podziałem. Pozdrawiam i dajcie znać na co się zdecydować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilaxxx
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 215

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio właśnie kupiliśmy porządny monitor benq, który znaleźliśmy w https://wzorniki.eu/monitory-graficzne-benq . Okazał się bardzo solidny i funkcjonalny, ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Pon Sty 24, 2022 18:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group