Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maszyny CNC - Zaufany dystrybutor

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam.jarosz.89
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 100

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 07:13    Temat postu: Maszyny CNC - Zaufany dystrybutor Odpowiedz z cytatem

Witajcie!


Gdzie dostanę sprawdzone gietarki trzpieniowe? Wydatek jest nie mały, więc chce dokonać dobrego wyboru. Może słyszeliście o tej firmie? Z chęcią wysłucham waszych opini i sugestii

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 24, 2018 07:13    Temat postu:

Powrót do góry
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszukiwałem ostatnio firmy, które mają materiały oraz urządzenia do produkcji i serwisowania elektroniki. Tak się składa, że potrzebowaliśmy do firmy piec do lutowania. Przyznam szczerze, że dopiero po poleceniu przez znajomego firmy paktel.pl , zdecydowałem się na zakup tego urządzenia właśnie u nich i nie żałuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bączek25
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 340

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujesz firmy która zapewni ci wsparcie w zakresie projektowania i budowania maszyn oraz ich wdrażania w firmie to zwróć się o pomoc do https://www.teknomatik.pl/ Od lata działają w branży i mają wielu zadowolonych klientów. Dzięki nim dostaniesz to czego potrzebujesz w optymalnej wersji do swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzia69
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 203

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym zaufaniem mogę polecić producent maszyn cnc, jakim jest Martex https://martexcnc.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
burak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 429

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jeśli chodzi o mnie, to zawsze staram się korzystać tylko ze sprawdzonych firm. Ostatnio mój znajomy polecił mi, żebym zgłosiła się dohttps://cms-polska.pl/sektor/plastik/3-4-osiowe-frezarki-o-obrobki-tworzyw-sztucznych/ jeżeli poszukuję profesjonalnej firmy w zakresie obróbki materiału. Przyznam szczerze, że ich ofertę naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła. Widać, że pracują w tej branży od lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 26, 2022 22:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group