Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Problemy Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yellowzqz
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 02 Mar 2020
Posty: 6

PostWysłany: Nie Sie 01, 2021 13:12    Temat postu: Kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pytanie. Szukam dobrego sklepu internetowego zajmującego się sprzedawaniem kosmetyków dla kobiet w ciąży. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości produktów oraz szerokim asortymencie. Znacie takie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sie 01, 2021 13:12    Temat postu:

Powrót do góry
Bączek25
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 340

PostWysłany: Czw Sie 05, 2021 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteś w ciąży to zadbaj o swój organizm i unikaj chemii. Dzięki ofercie sklepu https://hagi.com.pl/c/mydla-naturalne/ masz możliwość zakupu w pełni naturalnych kosmetyków jak mydła. Nie tylko ładnie pachną ale nie podrażniają skóry i są bardzo wydajne. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań o czym świadczy wiele zadowolonych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yellowzqz
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 02 Mar 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sie 10, 2021 12:33    Temat postu: Re: Kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Yellowzqz napisał:
Hej, mam pytanie. Szukam dobrego sklepu internetowego zajmującego się sprzedawaniem kosmetyków dla kobiet w ciąży. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości produktów oraz szerokim asortymencie. Znacie takie?

Trochę poszukałam i natrafiłam na ten: https://beautymamasense.pl/co-jest-dobre-na-rozstepy-w-ciazy/ Czy znacie jeszcze jakieś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
burak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 429

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kosmetyki, to ja niestety muszę bardzo uważać na słońce. Na szczęście moja znajoma poleciła mi krem la roche posay anthelios spf 50 i jestem bardzo zadowolona. Uważajcie na słońce i stosujcie kremy z filtrem, żeby później nie odczuwać bólu. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bujka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 175

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie lubię kosmetyki naturalne Smile uwielbiam! teraz z bielendy bardzo dużo zamawiam, mają super serię eco sorbet, ale do ciała też sporo fajnym propozycji mają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2510

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu regularnie zamawiam bardzo dobre ampułki do twarzy od https://sklep.yasumi.pl/serum-i-ampulki-do-twarzy/76-ampulka-z-efektem-jadu-zmii-firmox-5902479102306.html . Ich działanie okazało się naprawdę bardzo skuteczne, doskonale redukują zmarszczki mimiczne i nawilżają skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 27, 2021 10:09    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Problemy Ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group