Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własny sklep internetowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manek902
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 54

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 15:06    Temat postu: Własny sklep internetowy Odpowiedz z cytatem

Wiele osób korzysta z takiej możliwości, ponieważ daje ona wiele i przede wszystkim daje szansę na to, aby prowadzić swój własny biznes. Gdybyście byli zainteresowani, to możecie sprawdzić sobie stronę https://pasejo.pl/ Tam za darmo założycie taki sklep, więc jest to moim zdaniem świetna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Lut 25, 2019 15:06    Temat postu:

Powrót do góry
wiola.pik
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 8

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w dzisiejszych czasach własny sklep internetowy to super pomysł na biznes. Coraz więcej osób robi zakupy online.
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ermolet
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 1270

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś wie gdzie kupie octenisept producent chyba nie jest znany aptekarzom z mojego miasteczka i niestety nie mogę dostać tego leku, a jest mi bardzo potrzebny! Aptek internetowych jest wiele tylko nie orientuje się w której najbardziej opłaca się zamówić żeby było tanio i szybko, pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Taluc
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 30 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku sklepów, bardzo opłacalne jest pozyskanie certyfikatów CE produktów, to istotna kwestia, jeśli chcemy np. handlować także za granicą. Tutaj można poczytać o tym więcej, polecam https://www.ce-polska.pl/podstawy-oznakowania-ce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adris
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 36

PostWysłany: Wto Lut 18, 2020 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie!

Według mnie sklep internetowy to bardzo dobry pomysł. Wiele osób, teraz sprzedaje w internecie. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że potrzebna do tego jest odpowiednia wiedza. Trzeba wiedzieć nie tylko jak prowadzić sam sklep, ale także jak go rozwijać, aby przynosił zyski. Można szukać informacji na własną rękę, albo skorzystać z porady innych. Ja polecałbym zainteresować się plikiem produktowym. Ostatnio sporo o nim czytałem i tym sposobem udało mi się trafić na https://feedink.com/pl/ . Wszystko na ich stronie jest bardzo dobrze opisane, więc jeżeli bylibyście ciekawi interesujących szczegółów albo przydatnych informacji to nie ma co zwlekać, tylko trzeba korzystać! Mnie najbardziej spodobały się informacje o wyciśnięciu maksymalnego potencjału z e-sklepu oraz o optymalizowaniu kanałów z danymi z analityką. Moim zdaniem temat warty zainteresowania. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i polecam zainteresować się tym tematem. Miłego dnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blogomaniaczka
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prowadzenie sklepu internetowego to jest super sprawa, szczególnie, że przez pandemie tak naprawdę większość osób była zmuszona nauczyć się Jak korzystać ze sklepów internetowych sama Myślę nad tym by otworzyć taki sklep ale zbieram jeszcze informacje między innymi Potrzebne mi jest wiedza artykuły sponsorowane ceny, cena za seo i tak dalej. Wiecie, gdzie można to sprawdzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vipcar
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 26

PostWysłany: Pią Lut 11, 2022 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia SEO – kto może z nich skorzystać? To szkolenia skierowane zdecydowanie w stronę zarządcy lub właściciela sklepu internetowego, to tym osobom najbardziej zależy na rozwoju swojego biznesu, oraz docieraniu do coraz większych grup klientów. Polecam to każdemu, kto myśli o własnym biznesie w takiej perspektywie, zdecydowanie warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
masny
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 663

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W swoim biznesie skorzystałem z analizy statystycznej danych - [/url]https://nauka.metodolog.pl/analizy-statystyczne/[url], dzięki temu udało się dowiedzieć jakie są oczekiwania klienta, sprawdzić zachwania konsumenckie i wprowadzić odpowiednie działania promocyjne dzięki czemu znacznie wzrosła sprzedaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 399

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planując odpowiednie działania marketingowe w sieci warto jak najbardziej zwrócić uwagę na współpracę z agencją 3Mindset https://3mindset.pl/social-media/ którzy będą w stanie Wam również pomóc odpowiednio przygotowując kampanie w Social Mediach. Przede wszystkim ich głównym celem jest to, aby przyniosły zarówno zadowalające efekty sprzedażowe, ale również mające wpływ na budowę wizerunku. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vipcar
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 26

PostWysłany: Wto Sie 23, 2022 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kuchni o naprawdę małej powierzchni, warto zastosować się do kilku porad - https://www.przepis-kulinarny.pl/jak-funkcjonalnie-zagospodarowac-przestrzen-malej-kuchni-info101.html , możemy zabudować ją meblami pod sam sufit, kupić odpowiedni sprzęt agd, zastosować szafy narożne czy rozkładany stolik. Możliwości jest cała masa, jeśli dobrze to zaprojektujemy to nie będziemy narzekać w niej na brak miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
starzak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 296

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CRM to podstawa w dużej lub średniej firmie. Bez tego zarządzanie ludźmi i ich działaniami może być naprawdę trudne. Sprawdź sobie https://gecos.pl Wydaje mi się, że powinni pomóc ci “skroić” odpowiednie funkcje oprogramowania do twoich potrzeb. Na etapie wdrożenia zawsze jest trudno jednak później wszystko idzie dużo szybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werra66
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 158

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z czym polecacie otworzyć ten własny sklep internetowy? Bo tutaj https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/ecommerce/jakie-kategorie-produktow-przynosza-najwieksze-zyski-w-ecommerce jak czytam jakie kategorie produktów najlepiej się sprzedają w sieci to chyba coś z ubraniami i kosmetykami warto mieć, ewentualnie z obuwiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 22, 2022 12:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group