Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

praktyczne prezenty
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
witowka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 09:10    Temat postu: praktyczne prezenty Odpowiedz z cytatem

Gdybyście mieli dać komuś praktyczny prezent - bo takiego dana osoba oczekuje - to na co byście się zdecydowali?
Mi ostatnio wpadła w oko ładna, szklana patera na owoce (czy cośkolwiek) z bursztynowym ornamentem i jeszcze możliwością wygrawerowania okolicznościowych życzeń. Wypatrzyłem ją na https://grawercom.pl/pl/grawer-na-szkle/wazon-z-grawerem/ - dodam jeszcze, że to ma być upominek z okazji pójścia na swoje Cool
Jak myślicie, czy takie eleganckie naczynie i spodoba się wizualnie, i przyda się do codziennego użytku Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 28, 2019 09:10    Temat postu:

Powrót do góry
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez jaglanka dnia Czw Cze 09, 2022 11:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Poduszkowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór praktycznego prezentu jest dla mnie strzałem w 10! Uwielbiam dostawać coś, co mi się po prostu przyda. Jeśli ma to związek z dodatkami do wnętrz - to jest podwójna frajda. Ostatnio doskonałym pomysłem mojej siostry byłą ekskluzywna pościel 160x200 czarna z makosatyny. Świetnie pasuje do mojej nowoczesnej sypialni!
Powrót do góry
Małgośka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze prezenty to bony prezentowe, np. bon ma masaż, jakiś wyjazd. Ja ostatnio kupiłam przyjaciółce bon na sesję narzeczeńską Była zachwycona!
Powrót do góry
Kruczy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie prezenty są najlepsze
Powrót do góry
alasolska
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pią Lip 02, 2021 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od osoby obdarowywanej. Oczywiście najważniejsze to przemyśleć trochę ten upominek, aby było wiadomo, ze to nie pierwszy lepszy badziew, tylko że poświeciło się czas, chcąc sprawić bliskiej osobie przyjemność. Tacie ostatnio sprezentowałam cały zestaw wędkarski, spodnie, dobre carp wafters i wędkę, bo jest pasjonatem, a aż przykro było patrzeć na jego wyposażenie Wink Był przeszczęśliwy ale teraz już nie bedzie tak łatwo Very Happy
Powrót do góry
Ernesto898
Weteran Forum
Weteran Forum

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie pomysł, jaki prezent dla gamera, aby był praktyczny? Mowa tu oczywiście o takim, który będzie używał. Nie chce, aby odrzucił od razu w kąt. Macie jakieś ciekawe propozycje? Cena nie gra roli w zasadzie, ale z umiarem. Smile
Powrót do góry
planszowki8
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że planszówki są niesamowitym prezentem dla każdego. Jaką grę na imprezę powinienem wybrać dla kuzyna? Chodzi na studia i pomyślałem, że świetnie się sprawdzi coś na więcej osób. Czekam na propozycję.
Powrót do góry
Still
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie prezenty są najlepsze
Powrót do góry
Ofelia
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak Wy, ale u nas coraz częściej jest to po prostu bon do jakiegoś sklepu... Ja wiem, że nie ma tu efektu niespodzianki, niemniej rozczarowania też nie ma Very Happy
Powrót do góry
bujka
Weteran Forum
Weteran Forum

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bardzo fajnym i praktycznym prezentem jest bielizna! Ja ostatnio bardzo dużo na https://lovita.pl/ zamawiam bo mi się niesamowicie podoba. Ładne wzory, kroje i te ceny!
Powrót do góry
Eliza695
Forumowicz
Forumowicz

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 10:36    Temat postu: Re: praktyczne prezenty Odpowiedz z cytatem

jeśli szukasz praktycznych prezentów to polecam Ci Domedekor.
Posiadają świetnej jakośći dodatki do mieszkania. Domedekor to świetna firma z dużym asortymentem więc każdy znajdzie coś dla siebie
Powrót do góry
burak
Weteran Forum
Weteran Forum

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2021 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, takim praktycznym prezentem może być np. ksiązka. Wiem, że bardzo duży wybór w tym zakresie posiada ta księgarnia internetowa https://www.taniaksiazka.pl/klatka-dla-niewinnych-hubert-meyer-tom-5-katarzyna-bonda-p-1550081.html Jeżeli jesteście tym zainteresowani, to polecam wam tam zajrzeć. Myślę, że to najlepiej wyposażona księgarnia online na rynku.
Powrót do góry
Noiselesssos
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne dodatkiem są opakowania na prezent. Możesz znaleźć takie - https://www.gal-art.pl/category/pudelko-na-bizuterie
Pudełko na biżuterię w bezkonkurencyjnej cenie, moim zdaniem warto w taki sposób udoskonalić prezent Smile
Powrót do góry
Marian12
Forumowicz
Forumowicz

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, dodatki do domu, ale nie takie co tylko stoją i ładnie wyglądają, tylko te co się ich używa, są najbardziej praktycznymi prezentami. Możesz wybrać np. tace drewniane, które przydają się w kuchni lub do zaserwowania drugiej połówce śniadania do łóżka. Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 04, 2021 13:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: