Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przebranżowienie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fitzmaz
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 15:10    Temat postu: przebranżowienie Odpowiedz z cytatem

hej. nie lubię mojej pracy i postanowiłem się przebranżowić. chciałbym zacząć pracę jako specjalista SEO, ale nie wiem jak zacząć - czy muszę zrobić jakies studia czy może wystarczy jakiś kurs? Albo oferowany przez https://www.eseo.pl/ staż? Nie mam doświadczenia, ale lubię się uczyć nowych rzeczy. Czekam na wasze rady, może ktoś był w podobnej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 19, 2019 15:10    Temat postu:

Powrót do góry
ninkaa
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 237

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nigdy nie jkest za pozno by zmienic zawod Smile ja kiedys pracoiwalam w korpo ale potem postanowiłam spełnić swoje marzenia o fizjoterapii i od roku jestem studentką Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie Smile jest super, w koncu czuje, ze robie to co kocham i nie moge się już doczekać az obronie dyplom i podejme prace w zawodzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poirer
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 31 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile masz lat? Bo czasem w ogóle nie ma sensu zmieniać branży
_________________
krzesła w Krakowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quba
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2019
Posty: 6
Skąd: Ełk

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w każdym wieku warto się przebranżowić jeśli wiemy, że ma to pewien cel Wink Może być to nowe stanowisko w obecnej pracy bądź zmiana pracodawcy w lepiej płatnym zawodzie. Wiem bo sam zmieniłem pracę, zrobiłem kurs SEP G1: https://alerta.pl/katalog/szczegoly/kurs-i-egzamin-na-uprawnienia-typu-sep-g1/ i zajmuję się obsługą sieci energetycznych. Warto było zdobyć takie uprawnienia i jeśli ktoś zastanawia się nad szkoleniem się w konkretnym kierunku to polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jurko
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 106

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że warto czasem zaryzykować i zmienić zawód. Dla mnie dopiero psychologia organizacji studia jednolite okazały się dobrym rozwiązaniem. Teraz pracuje w zawodzie, chociaż moja ścieżka kariery była bardzo kręta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Ernesto898
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 104

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli czujesz wypalenie zawodowe, przebranżowienie nic Ci nie da. Potrzebny jest zaangażowany zespół jeśli chcesz cieszyć się pracą. Warto iść na jakieś szkolenie lub szukać odpowiedniego zawodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 406

PostWysłany: Pon Gru 26, 2022 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze są możliwości zmiany pracy i ostatecznie na pewno wyjdzie Wam to na lepsze. Można znaleźć wiele ciekawych propozycji pracy w różnych krajach, a doświadczenie zdobyte za granicą jest bardzo cenne na rynku pracy. Pamiętaj o sprawdzeniu wymogów i formalności związanych z wyjazdem do pracy za granicę, na przykład na portalu FachPraca możesz sprawdzić sobie oferty pracy za granicą jako operator wózków widłowych i co najważniejsze szybko podejmując konkretne decyzje odnośnie wyboru konkretnych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samantha
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 350

PostWysłany: Nie Mar 26, 2023 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem tego zdania, że najlepiej będzie zdobyć jakieś uprawnienia w dziedzinie, w której chciałbyś się rozwijać. Na przykład uprawnienia sep opole i takim sposobem możesz przebranżowić się w zasadzie w bardzo prosty i szybki sposób. Poczytaj więcej i zadecyduj czy to coś dla Ciebie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 406

PostWysłany: Sob Lip 01, 2023 16:14    Temat postu: Zmiana pracy Odpowiedz z cytatem

Praca za granicą może być interesującą opcją dla wielu osób. Na portalu FachPraca https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/l/belgia/r/bez-znajomo%C5%9Bci-j%C4%99zyka/ znajdziesz wiele ofert, które stale się pojawiają. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany pracą w Belgii, czy w innym kraju, zerknij na dostępne propozycje i wybierz swoją ścieżkę zawodową. Pozdrawiam i oczywiście życzę powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 01, 2023 16:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group