Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

najlepszy dach na deszcz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marmil
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 10:26    Temat postu: najlepszy dach na deszcz Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
Mam małą sprawę, która ma dużo wspólnego z typowo angielską pogodą oraz wyspiarską architekturą. A mianowicie, skoro tam często i gęsto pada deszcz, to na pewno wiedzą jak robić odpowiednie dachy. Ja się buduję w takim miejscu, gdzie ilość opadu znacznie przewyższa średnią krajową i szukam odpowiedniego materiału, sposobu zwieńczenia domu. Opcji na https://polskiecentrumdachowe.pl/ mają dużo - trudno ocenić, która sprawdzi się najlepiej w deszczowych warunkach.
Może będziecie w stanie mi coś podpowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 30, 2020 10:26    Temat postu:

Powrót do góry
Zenee
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blacha jest kiepskim rozwiązaniem, szybko koroduje.
_________________
imiona dla kota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2637

PostWysłany: Pon Lis 01, 2021 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio trafiłam na świetną ofertę jaką jest Mycie dachów cena . Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie, z którego warto skorzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ermolet
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 1272

PostWysłany: Pią Cze 17, 2022 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie niestety dach się trochę uszkodził dlatego przeglądam oferty firm w stylu https://integro.com.pl/ w poszukiwaniu firmy która się tym profesjonalnie zajmie. Jest u nas na forum ktos, kto ich kojarzy i moze dac kilka slow opinii czy warto do nich sie zglosic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
langusta
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 182

PostWysłany: Sob Mar 25, 2023 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy dach to zadbany dach. Wszystko się zużywa i nawet dach może po kilku latach wymagać drobnych napraw. Warto z pewnością go wyczyścić, ponieważ jeśli jego część jest skierowana na północ to bezie obrastał mchem. Firmy takie jak tutaj opisują https://szczecinek.com/artykul/tak-zmieniaja-sie-20-letnie/1408367 mogą pomóc w takich sprawach. Niektóre dachy mają specyficzny kształt i samodzielna praca bez odpowiedniego doświadczenia zabezpieczenia może się źle skończyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starzak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 297

PostWysłany: Sro Sie 30, 2023 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie, właściwe przygotowanie dachu do malowania to kluczowy element, który decyduje o trwałości i estetyce pokrycia dachowego. Zastanawiałem się kiedyś, jak to jest z malowaniem dachów, zwłaszcza w takim mieście jak Wrocław, gdzie warunki atmosferyczne bywają różne. Trafiłem na artykuł, który opisuje ten proces w sposób bardzo przystępny. Rzućcie tu okiem: https://www.tvsudecka.pl/artykul-4media/23010,malowanie-dachow-wroclaw-jak-przygotowac-dach-do-malowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 30, 2023 14:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group