Forum Milton Keynes Strona Główna Milton Keynes
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuchnia inna niż wszystkie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaglanka
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 394

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego miejsca z asortymentem gastronomicznym, takim jak silikomart polska, to ja od siebie polecam wam zerknąć tutaj gastromania.pl Moim zdaniem mają naprawdę bardzo szeroki asortyment i przystępne ceny, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 20, 2022 00:15    Temat postu:

Powrót do góry
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2610

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić wam bardzo dobry ekspres do kawy z Breville. U nas sprawdził się doskonale, dodatkowo jest taki funkcjonalny, więc warto na niego postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
burak
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 429

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to udało mi się znaleźć fantastyczny sklep internetowy patelnie-tytanowe.pl. Udało mi się tam zakupić patelnię oraz pokrywa kwadratowa do patelni 26 cm i muszę przyznać, że jest naprawdę wysokiej jakości. Jeśli szukacie tego typu sprzętów do kuchni, to warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2610

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto jednak postawić na zgrzewarkę próżniową? U mnie właśnie najlepiej sprawdziła się FOODSAVER FFS017X także mogę ją polecić z czystym sumieniem, dodatkowo jej cena nie jest wysoka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uska
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 220

PostWysłany: Sro Cze 01, 2022 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałaś się na nowoczesny wygląd kuchni? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje cię ten artykuł https://www.express-miejski.pl/wiadomosc/43836,jak-wybrac-granitowy-zlew-z-ociekaczem-do-nowoczesnej-kuchni z którego dowiesz się o tym, jak najlepiej dobrać granitowy zlew.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawek443
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 906

PostWysłany: Nie Cze 05, 2022 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo osób teraz korzysta z bardzo dobrego sklepu wędliny tradycyjne sklep internetowy . Sam na przykład o tym sklepie powiedziałem mojemu kumplowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werra66
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 157

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie mieć kuchnię inną niż wszystkie to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/425-szklana-sciana-w-kuchni macie meble dobrej jakości i w przystępnych cenach. Ja zamawiałam tam meble do siebie i jestem z nich naprawdę zadowolona, zobaczcie jak duży wybór mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judyta009
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 2610

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsze jest by wybrać solidne meble, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wam https://timberkuchnie.pl/ . Ogólnie wybór jest tutaj bardzo duży także bez problemu znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agi8
Stały Forumowicz
Stały Forumowicz


Dołączył: 15 Cze 2022
Posty: 54

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kuchnia powinna być wyposażona w gadżety i akcesoria które są w niej niezbędne. Akcesoria kuchenne w znacznej mierze ułatwiają codzienne przygotowywania posiłków i zmagania w kuchni . Nowoczesna kuchnia nie może się bez nich obyć. Poza tym że są funkcjonalne mogą także stanowić wystrój wnętrza . Jeśli poszukujesz takich gadżetów zerknij tutaj https://www.on-the-top.net/pl/rodzina/akcesoria-ktore-przydaja-sie-w-kazdej-kuchni.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bączek25
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 341

PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz mieć wyjątkową kuchnię to musisz o to zadbać i dlatego polecam wykorzystać możliwości jakie daje https://nietylkofiranki.pl/322-firany-kolorowe Mają piękne firanki kolorowe i nie tylko a wszystko to w dobrej cenie i wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ermolet
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 1267

PostWysłany: Sro Lip 06, 2022 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem teraz w trakcie remontu mojego mieszkania łącznie z kuchnią dlatego szukam nowych akcesoriów. Jednym z fajnych rankingów jaki znalazłem jest https://terdeals.com/pl/ranking/242/ranking-top5-opiekaczy-3w1 pytanie czy te opiekacze sa faktycznie od dobrych producentów? Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czym kierować się przy wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
samantha
Weteran Forum
Weteran Forum


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 347

PostWysłany: Czw Lip 28, 2022 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slawek443 napisał:
Dużo osób teraz korzysta z bardzo dobrego sklepu wędliny tradycyjne sklep internetowy . Sam na przykład o tym sklepie powiedziałem mojemu kumplowi.

Ja przekonałam się, że nie ma to jak własne wyroby! Obecnie wędzenie w wędzarni elektrycznej jest niezwykle proste i zajmuje stosunkowo niewiele czasu, a mamy pewność, że to co jemy ma czysty skład bez zbędnych ulepszaczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Peter Parker
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 45

PostWysłany: Sob Lip 30, 2022 13:17    Temat postu: Kuchnia inna niż wszystkie Odpowiedz z cytatem

Jaka to kuchnia?

Może być to np. kuchnia wykonana z metalu i starego drewna na styl industrialny. Takie kuchnie są niesamowicie wyjątkowe tak jak i inne meble loftowe. Wiele firm takie meble produkuje.





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter Parker
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 45

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2022 14:43    Temat postu: Meble loftowe i industriane. Odpowiedz z cytatem

Oprócz poniższych z przyjemnością podejmujemy się także realizacji każdego innego pomysłu na ciekawe meble loftowe według Państwa projektu. Ogólnie oferujemy:

⊗ stoły do jadalni, kuchni, salonu z drewna dębowego na nogach metalowych i drewnianych. Także z tzw. drewna starego.

⊗ stoliki kawowe, ławy również na wymiar z drewna dębowego, jesionu, czereśni, modrzewiu, świerku, lipy, buku, sosny.

⊗ regały na wymiar; całe drewniane, lub z metalu z drewnianymi półkami.

⊗ szafki, komody, konsole z metalu i drewna

⊗ lustra w drewnianej ramie

⊗ drewniane dekoracje

⊗ na pozostałych podstronach przedstawiamy co możemy dla Państwa wykonać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter Parker
Forumowicz
Forumowicz


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 45

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2022 14:46    Temat postu: Meble drewniane Odpowiedz z cytatem

Od Karoliny: Od miesiąca jestem posiadaczką przepięknego dębowego stołu. Choć miałam wątpliwości co do zlecenia usługi bazując jedynie na zdjęciach ze strony Firmy, nie żałuję. Profesjonalne podejście, znakomity kontakt telefoniczny/mailowy. Rozwiana każda wątpliwość. Najbardziej zależało nam na odpowiednim doborze koloru-udało się idealnie. Świetne doradztwo. Piękne drewniane meble. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 03, 2022 14:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Milton Keynes Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Milton Keynes  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group